Dj-10-stg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    multumesc. bara este de la dezmembrari). in fine..trebuie vopsit si bandoul de spate, am mai mullte de facut, dar dupa bac. o sa fac si badboy:>

    Comment


    • #62
      succes in continuoare te astepta dupa bac cu noi modificari

      Comment


      • #63
        atunci spor la invatat si in pauzele de relaxare poate iti mai vine vreo idee. successss !
        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

        Comment


        • #64
          multumesc mult. aveti sa imi dati si mie carenajul de la roata din stinga fata?:-? am si eu nevoie ca al meu e spart platesc.
          Last edited by crististreulea; 9 February 2011, 13:37.

          Comment


          • #65
            Frumos .. la cat mai multe modificari
            Schimba cotiera urgent ... e nasoala
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #66
              poti sa schimbi cotiera ca e cam urata dar fa ceva cu suportul ala de numar ca nu se " pupa " albastrul ala cu nimic. baga un spray sau folie , vezi tu, negru sau in culoarea masinii ;)

              bafta
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #67
                cotiera urmeaza sa o schimb. suportul de numar..o sa il dau jos de tot si o sa pun cu banda dublu adeziva numarul si in spate si in fata.

                Comment


                • #68
                  ce cotiera sa aleg...:-?din astea 3toate de logan
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by andr3w View Post
                    cotiera urmeaza sa o schimb. suportul de numar..o sa il dau jos de tot si o sa pun cu banda dublu adeziva numarul si in spate si in fata.
                    daca pui banda dubla adeziva ai grija sa nu ramai fara numar ;)..bafta!
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • #70
                      pai nu as fi singuru care are banda..:-?am mai vazut.si sta mai frumos numarul )

                      Comment


                      • #71
                        as alege-o pe cea din a 3-a poza.

                        Comment


                        • #72
                          Cred ca cea din prima poza vine cel mai bine.
                          sigpic
                          Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                          Comment


                          • #73
                            pe negru mie mi-ar place, acu depinde cum iti place tie

                            nu e musai sa pui cu banda adeziva, mie imi place mai mult suportul, cum doresti tu ;)

                            bafta in ce-ti propui
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #74
                              cred ca o sa optez pentru prima pentru ca se asorteaza mai bine cu bordul. multmuesc, bafta si voua

                              Comment


                              • #75
                                Eu zic de primul model fiindca are sistemul de prindere mai bun.
                                sigpic
                                Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google