Dj-10-stg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hm..m-am hotarat cu jantele si o sa le las asa. defapt o sa le reconditionez in primavara ca sunt putin "julite" in buza si o sa le vopsesc tot verde, cat mai aproape de culoarea care o au acum.
    Masina a implinit 75k km. A inceput sa troncane bordu' si plasticele de sunt pe stalpi. ma gandeam sa le dau jos si sa bag vata de sticla. credeti ca ar fi ok?
    Mai bag 2-3 poze mai nereusite, facute cu tel. Inca nu e pregatita pentru poze mai frumoase).
    Attached Files

    Comment


    • Foarte frumoasa masina si jantele asa verzi chiar dau bine rau.

      Comment


      • Jantele arata bine si pe verde, dar cred ca pe portocaliu ar arata mai bine la culoarea ta
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • vreau sa ma apuc sa reconditionez jantele. cateva sfaturi?
          dau spritchit (sauu cum se numeste) inainte?
          cam cate sute de grame de vopsea mi-ar trebui pentru toate 4?

          Comment


          • 300 grame de vopsea + lac , ar trebuii sa stie vopsitorul...daca nu le faci cu spray-ul..
            I My Honda !

            Comment


            • Poate daca ai vopsi spitele aurii si cercul (toata buza) restul cu negru ar da mai bine la culoarea masinii

              Comment


              • pai...care buza ? La modelul asta de jante nu poate decat sa le faca intr-o singura culoare..altfel va arata ca un mare kitsch...
                I My Honda !

                Comment


                • neah..nu merge cu auriu..le fac la fel..verzi.. stefi sper sa nu te superi)

                  Comment


                  • Desi e un pic aiurea sa copiezi...Nu mi se pare ca merge deloc verde cu culoarea masinii tale. eu as incerca portocaliu... sau un rosu aprins
                    I My Honda !

                    Comment


                    • hmm..o sa le pun pe masina fac o poza si incerc un photoshop sa vad)

                      Comment


                      • ANDREI:tine cont si de parerea altora ca altfel se supara.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • raman la portocaliu...am facut in PS si imi place mult mai mult, iar pe deasupra nu este chiar asa tipatoare culoarea... cine se supara acum??? )
                          Attached Files

                          Comment


                          • arata bn pe portocaliu..pune in aplicare acum,bafta.

                            Comment


                            • Superb d-le superb! Imi place ce vede ochianul meu! Spor in continuare la tot ce ti-ai propus
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Da bine cu portocaliu. dar la arcuri te-ai gandit ?
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google