my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • my golanel :d

    Am revenit pe forum dupa vreo 2 saptamani pauza in care m-am plimbat cu masina! deocamdata sunt multumit de ea!!
    Imbunatatiri: sistem audio sony Xplod si covorase)
    Urmeaza: cotiera,folie stalpi prestige(trebuie doar montata),folie geamuri sau ionizare?? praguri,eleron,atat deocamdata,va urma si niste genti dar mai pe la urma!!si cateva poze dupa prima spalare :
    Attached Files

  • #2
    Bravo, s-o stapanesti sanatos. Mai bine geamuri ionizate decat folii, arata mai bine, foliile pot face bubite, sunt mai aiurea. Multi km fara probleme.P.S Cat ai dat pe radiocd?
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #3
      Super...e surioara mai mica a masinii mele ) ...asteptam stalpii negrii si alte alea...sunt curios cum se aude cd-playerul...
      sigpic

      Comment


      • #4
        ionizarea e tip oglinda si nu prea imi place,park e din targ...nu jtiu ce sa fac..pe HU am dat vreo 340ron !! oricum sunt fffff multumit de sistemul audio!!!

        Comment


        • #5
          misto masinuta...sa o stãpânesti sanatos si sa faci 1 mil de km cu ea
          Last edited by crististreulea; 21 November 2007, 22:18.

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme!
            Mai bine alegi folia, daca ionizezi geamurile si vrei sa le mai faci la loc dupa un timp nu mai poti asa usor.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              ...ce praguri vrei sa iti pui.?..uita-te pe pagina celor de la PILOT.....au ceva dragut si nu sunt foarte scumpe....cat despre masina sa o stamanesti sanatos si multi km fara evenimente nedorite;)
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #8
                Originally posted by andrei
                Mai bine alegi folia, daca ionizezi geamurile si vrei sa le mai faci la loc dupa un timp nu mai poti asa usor.
                Daca-i dai pe interior cu solutie de spalat geamuri de cateva ori se rezolva,asta-i moartea lor.De aceea pt o mai buna pastrare se recomanda sa se curete pe interior numai cu SPIRT.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  asea miau zis si mie cei de la service ca trebe sterse prin interior cu alcool,spirt;;)

                  voi ce ati alege?? sau ce ati ales?? ionizare sau folie llumar? as vrea niste poze comparabile daca aveti si avantaje si dezavantaje sau mai este vreun topic despre asta?

                  mai usor cu limbajul tip mirc
                  Last edited by crististreulea; 21 November 2007, 22:19.

                  Comment


                  • #10
                    Si io am de gand sa imi pun folie, asa ca iti recomand si tie folie
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #11
                      Ce boxe ai pus pe fatza? Eu am pe fatza exact boxele pe care le ai tu pe spate si pe spate am pus ovale Alpine.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by dany_6900
                        voi ce ati alege?? sau ce ati ales?? ionizare sau folie llumar? as vrea nijte poze comparabile dak aveti si avandaje si dezavantaje sau mai este vreun topic despre astA?
                        Eu am ales ionizarea din intamplare dar nu-mi pare rau.Am inteles ca montatul foliei este ceva mai scump.Pt ionizare am platit 300 ron prin martie(toate geamurile,fara parbriz, 80%spate,30% fata cu omologare).Arata bine si folia dar parca e cam scumpa si am inteles ca pe geamurile fata nu se omologheaza.Momentan nu am poze dar cred ca toata lumea stie cum arata geamurile ionizate.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          eu am folie Llumar omologata : fata(27%)+spate(95%)+luneta(95%)...am dat 200 de euro in august
                          DSC01600.JPG

                          Comment


                          • #14
                            Ce boxe ai pus pe fatza? Eu am pe fatza exact boxele pe care le ai tu pe spate si pe spate am pus ovale Alpine.
                            pe fatza am tot Sony Xplod ,iar pe spate am ovale Sony Xplod!! Tu ai pe fatza ovale??

                            nu mai folosi limbaj tip mirc
                            Last edited by crististreulea; 21 November 2007, 22:21.

                            Comment


                            • #15
                              Pe fata am boxe normale binenteles. Din poze nu mi-am dat seama ca-s ovale. Sa le stapanesti sanatos si la cat mai multi kilometri fara probleme!
                              In tara momentan.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google