my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by RADU_LYN View Post
    Ce bucuroasa era ea la spalatorie ;))
    da....rozalinda))

    Comment


    • #62
      Am uitat sa fac si o poza cu punctuletul de pe parbriz....ce inseamna sa nu ai casco...
      ce se poate face sa nu sa se mai intinda?

      Comment


      • #63
        Ar fi o idee sa ii faci casco si dupa aia ii faci ce bube mai ai la ea,incepand cu capota nu crezi ca e mai bine?

        Comment


        • #64
          Originally posted by adu89 View Post
          Ar fi o idee sa ii faci casco si dupa aia ii faci ce bube mai ai la ea,incepand cu capota nu crezi ca e mai bine?
          zic asta de multa vreme...bani au fost si pentru casco....s-au dus in alta parte aiurea,prosteste....asta e....mai intai casco si dupaia !! Dar vreau fara franciza...nu-mi convine cu franciza 100E

          Comment


          • #65
            Cauta si s-ar putea sa gasesti,faci o intrebare aici,dincolo si cred ca se gaseste una pana la urma

            Comment


            • #66
              Am fost la casco...Toti vor franciza si la toti le-am spus PA !!!

              Comment


              • #67
                Astazi am facut si eu prima revizie de 15.000 km!Am facuto la Prisma braila! Am fost super multumitii de ei !Imi era oleak frica ca o sa se lege de luminile din bord si boxele ovale din spate dar chiar leau placut si in special toba !Mi-au schimbat chiar si manea cu claxonul !Mie imi era frica sa le spun sa mil schimbe ,poate spuneau ca din cauza ledurilor din bord !! Maneta +manopera=540ron:-s !!De acuma bani de benzina in continuare pana la 30.000km !

                Comment


                • #68
                  Frumos sal porti sanastos si sa ai cati mai multi km fara nici un incident

                  Comment


                  • #69
                    Eu am luat o pietricica la 1 cm de marginea geamului si in 100 km s-a intins fisura spre interiorul geamului cam 20 cm.
                    Fiind in drum prin Sibiu am fost la un atelier si cu 50 RON au stopat-o dar mi-au spus sa am grija la spalatoria auto sa nu bage jetul de apa cu presiune direct in parbriz (+ iarna mai usor cu incalzirea ...)
                    Au facut o gaurica in geam cu un aparat, au turnat o substanta si apoi cu un aparat cu UV... Sau cam asa ceva.
                    La Vectra am 2 asemenea puncte de la pietre pe parbriz dar pe care acum 2 ani le-am stopat imediat si nu s*au intins.....Din pacate Loganul nu a avut acelasi noroc.
                    Nu merita sa bag Casco la inaintare ca imi creste prima de asigurare.....
                    Oricum oamenii din Sibiu din Turnisor sunt super meseriasi si le multumesc si pe aceasta cale....


                    BAFTA !

                    Comment


                    • #70
                      Oleaca pe la bunici si revin si eu cu niste poze si noile achizitii !!
                      Jante mega Drive de 15" cu aceleasi cauciucuri pentru moment!
                      Triple noi cu mici probleme: stopul pe stanga si ceata pe dreapta ,iar la original este invers!Am vazut asta cand sa le montez si m-am lasat pana gasesc un electrician sa ma ajute sau sa le duc inapoi si sa caut cum sunt cele originale??Ce ziceti??


                      nu pot pune poze ca cica e rezolutia oleaca mai mare:-s cum fac sa pun pozele si care ma poate ajuta cu stopurile

                      Comment


                      • #71
                        Poti sa le micsorezi cu programul vso resizer ,il gasesti pe google,vrem poze

                        Comment


                        • #73
                          Frumos loganul tau, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • #74
                            Alta viata fratica...Meserie jantele..Si stopurile..Sa le stapanesti sanatos..Ai grija de fidbeack

                            Comment


                            • #75
                              Fratica tu ai terminat la energetic ) trebuie sa stii cum schimb si eu firele.....Ceata cu mansalier ca sa fie stopurile puse pe masina...Ia sa te vad)

                              mersi!
                              Last edited by dany_6900; 10 November 2008, 15:14.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google