my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    adica la cei de la top line car ii stiu pe baieti..fac treaba buna..toti sunt multumiti de ei..urmeaza sa trec si eu pe la ei

    Comment


    • #32
      am revenit si eu pe forum si cu cateva noi poze !!
      planuri pe viitor:- schimbare filtru aer si toba de la borla cred , casco (ma gandeam dak tot pun casco sa schimb bara cu una mcv sau se poate sa vin eu cu o bara,de la pilot..?) sau as vopsi bara fata si spate,portiunea cu negru, dar am mai vazut la unele taxiuri cu vopseaua decojita ! Cam cat costa vopsirea sau mai strang cativa banisori si pun un kit complet ....si altele... daca castig la loto ;;)

      si acum cateva poze...
      Attached Files

      Comment


      • #33
        Frumoasa masina.Sa o stapanesti sanatos.Si...modificari fericite.

        Comment


        • #34
          frumossss IMI PLACE
          sigpic

          Comment


          • #35
            foarte faina , sa o stapanesti sanatos
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • #36
              Bravo tata...taci si faci...imi place cum ti-a iesit...cat te-a costat bordul?Ai si consumul instantaneu sau doar mediu?
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by valeriuciprian View Post
                Bravo tata...taci si faci...imi place cum ti-a iesit...cat te-a costat bordul?Ai si consumul instantaneu sau doar mediu?
                opera din bord am facuto la ciprisor !!RECOMAND pentru ca lucreaza cu fff mare grija! Luminile m-au costat 130 ron + computer 130 ron + lumini panou oferta)

                Comment


                • #38
                  Cat mai curand vreau sa imi fac si eu cascoD !!Dar inainte vreau sa vopsesc barile acele negre in gri platine metalizat dupa care casco sa pun bara mcv ! ce ziceti ?? Si niste praguri si eleron !!! Dar vreau sa stiu unde sa fac casco FARA FRANCIZA !!!Ca daca imi fac cu franciza nu are rost:-s
                  app.am m-ai vazut la unele taxiuri ca s-a luat acea vopsea data ulterior....de ce oare?:-s nu e data cu primer cik? stii cinva un pret aproximativ bari ,oglinzi si ce mai e plastic negru dar ceva de calitate:-s
                  Last edited by dany_6900; 8 April 2008, 23:04.

                  Comment


                  • #39
                    Dar nu te dor ochii de la display la bord e aprins rau...si sfatu meu lasa naiba barile si altele baga un casco ca e foarte costisitoare o reparatie la logan.baga un flitru o suspensie,niste discuri ventilate ca s mai ieftine din vitan...e un sfat atata tot
                    ps:casco fara franciza

                    Comment


                    • #40
                      Care ma ajuta si pe mine va rog frumos cu o schita sau ceva folositor sa pun 2 neoane jos la covorase?? si de cati cm sa fie acele neoane si altele...mersi .....

                      Comment


                      • #41
                        Mai bine pui leduri cum am pus si eu la mine. ;)
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • #42
                          Pai de care leduri.....pe mine m-a mancat undeva si mi-am luat chiar azi 2 neoane la vreo 45 lei.....sa vad diseara daca dau bine jos la covorase...daca le gasesc eu locul....

                          Comment


                          • #43
                            Ia sa vedem cum o sa arate, sa faci poze. Leduri piranha am pus la mine.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • #44
                              Am fost astazi la IATSA si am intrebat cat costa sa vopseasca bara fata+spate aia neagra.....nu prin firma....mi-a aruncat un pret de 4 mil !! I-am zis ca e nebun si am plecat .....stiti mai ieftin prin galati??

                              Comment


                              • #45
                                4 mil ??? e nebun ala.....vezi si tu la un garaj care vopsete omu cat de cat bine si o rezolvi in 50 lei cum am rezolvat eu....dar 4 mil mult domle mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google