my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Radu_lyn zimi si mie te rog de care plasa tiai pus in fata....de cat latimea !! Ai mai vopsito ceva?? Si la bara tia dato si cu primer din ala...:-??

    Comment


    • #47
      Dupa cum a zis si Radu cel ami bine pentru buzunarul tau ar fi sa cauti un service mic care sa aiba un vopsitor bun si rezolvi mai usor. Multa bafta

      Comment


      • #48
        Du`te la sherr dany iesi mai ieftin

        Comment


        • #49
          Originally posted by dany_6900 View Post
          Radu_lyn zimi si mie te rog de care plasa tiai pus in fata....de cat latimea !! Ai mai vopsito ceva?? Si la bara tia dato si cu primer din ala...:-??
          Nu mai stiu ce dimensiuni avea plasa...am luat-o de la un magazin de piese de la noi di oras......nu am vopsit-o...am taiat-o la dimensiuni si am prins-o acolo.
          La bara a dat-o si cu primer si cu mai nush ce spray......pana in prezent nu am probleme nu a sarit vopseaua.

          Comment


          • #50
            Mi-am cumparat astazi plasa pentru grila de culoarea alba si lata de 30 cm !! Si un spray negru mat sa o vopsesc!! Acuma cu ce imi recomandati sa lipesc??

            Comment


            • #51
              Chit de fibra
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Thejock3r View Post
                Chit de fibra
                unde se gaseste si cam cat costa si ce gramaj???

                Comment


                • #53
                  Astazi mi-am innoit masina cu o toba finala !!! Ce diametru are finala...valeu fata e ce avea(1cm) ) si maine sper ca reusesc sa pun plasa in fata !!Am vorbit si cu cineva care a mai facut loganuri din galati si mi-a spus de vopsit bari fata si spate ...dar o vopseste toata ca cica se va cunoate un pic diferenta de culoarea...120ron/bucata !! Mi se pare acceptabil !!Am mai fost astazi la un service si mi-au spus 6 mil...hai 5juma...hai pa leam zis) !!sunetul la toba e criminal...daca ii mai dau si filtru de sunet sar putea nu mai aud nimik)

                  Comment


                  • #54
                    Ar fi bine sa iei 1 kg de chit de fibra cu intaritor , care cred ca se gaseste la magazinele auto !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #55
                      La ce pret este?? Ma gandeam sa agat plasa cu niste surubele micute micute si dupaia silicon :-s

                      Comment


                      • #56
                        Ai face cea mai mare prostie cu surubelele ! 1 kg de chit cu totul te duce pana in 30 ron !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #57
                          Cateva poze cu ceva noutati: toba finala ,filtru de aer si grila bara fata!!Urmeaza sa vopsesc saptamana viitoare barile fata si spate !! Dar unde gasesc si eu mai ieftin acele 2 tablite de la grila din fata ca am fost la un magazin de piese si mi-a spus numai bara de sus 130ron ,pret de producator, fara adaos !!Care stie unde se gaseste mai ieftin ca da mult mai bine cu ele !! Am sa revin si cu alte poze si un filmulet maine !!!

                          mai nou am facut si o pana aseara,pe fata stanga !!! si cauta cheia de desfacut roata)) azi am facut pana si am pus aceeasi roata !!!
                          Attached Files
                          Last edited by dany_6900; 1 May 2008, 23:33.

                          Comment


                          • #58
                            Ma tenteaza sa caut bani si pentru lautari !! Am vorbit cu shokalipticu de un sistem si mi-a faut asa unu cat de cat de 17mil !!Dar la aceste sistem fara insonorizare nu se poate pune care mai vin inca vreo 8 mil..un total de 25 mil !!! Nu prea am de unde atatia....
                            si ma uitam asa pe net....ce ziceti si ce mai stiti si voi altele??
                            1:-> http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...Audio_SQ_Pack/

                            2:->http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...MK2_Bass_Pack/

                            3:->http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...B30_Bass_Pack/

                            4:->http://www.sono.ro/subwoofer-auto-ma...130-p-783.html cu un amplificator....

                            Comment


                            • #60
                              Ce bucuroasa era ea la spalatorie ;))

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google