my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Frumose noile jante...Sa ai grije de ele Bafta!

    Comment


    • #77
      New: schimbat HU Sony X-ploud cu Pionner P4900 + un subwoofer de la service la shokaliptiku! Sunt multumit de lautari acuma ) In curand vreau sa schimb si boxele fata care sunt tot de la SOny cu ceva de la Ground Zero!Ce ziceti? Poze in curand ca voi monta si triplele cu prelungire fir

      Comment


      • #78
        Fratica jr. Eu am terminat la metalurgic...Iar cu firele alea vino la o intalnire si mai lasa naibii somnu` de frumuseste duminica dimineata..Pana atunci sa`ti traiasca toate si numa` bine

        Comment


        • #79
          Si in sfarsit am montat si stopurile cu modificarile necesare ....Cu micile probleme care m-au speriat...Era o siguranta...Siguranta principala si nu se aprindea motorul!In sfarsit...Bien ca sa terminat cu bine !Vin si cu cateva poze ,voi mai face poze si in wekend dupa ce o spal ca aseara am tinuto sub un plop si cu roua de dimineata e varza acuma ....Murdara !
          Attached Files

          Comment


          • #80
            Ce probleme ai avut cu stopurile ca si eu am ca ale tale numai ca au geamu fumuriu si cand le-am montat nu am schimbat nimic.E bine ca ti-ai luat cu geam clar eu mi-am luat cu geam fumuriu si nu mai imi plac vreau sa le schimb cu altele.

            Comment


            • #81
              Pai mansalierul e pe stanga acuma si a trebuit sa trag 2 fire,sa prelungesc mansalierul si ceata spate !Hmm m-ar tenta sa facem un schimb ! Ce zici?

              Comment


              • #82
                Dap acum m-am uitat mai atent e acelasi model de stopuri numai ca tu ai semnalizarile unde am eu ceata si marsarierul.Daca mai vrei sa facem schimb ne vedem la intalnire duminica.

                Comment


                • #83
                  tu ai zis ca ai reusit sa rezolvi problema,tot degeaba ca acum o sa lumineze marsarierul rosu si ceata alb,din ce vad eu in poza in care le ai montate pe masina.

                  Comment


                  • #84
                    Pai daca am tras cele 2 fire...Adik am prelungit mansalierul de pe dreapta pe stanga si ceata de pe stanga pe dreapta !! Acuma lumineaza destul de corect,numai ca imi trebie o siguranta la ceata ca sa ars!

                    Comment


                    • #85
                      Adica acum marsarierul functioneaza pe stanga si ceata pe dreapta,tot nu e bine sorry eu credeam ca ai schimbat becurile intre ele da apoi mi-am adus aminte ca nu becurile is colorate si geamul stopului.Nu ma risc sa zica vreun garcea de ce am ceata pe dreapta si mars pe stanga

                      Comment


                      • #86
                        hmm dar oare de ce sa zica:-s
                        oricum mi se par un pic prea fumurii ale tale !!

                        Comment


                        • #87
                          Care vrea sa schimbe ceva la masina sami zica si mie ca sa ma loveasca in fata sa pot schimba bara fata cu una mcv ! Am fost sa imi fac casco prin cineva si nu m-am ferit sa ii spun ca as vrea sa fac mai mult pentru a schimba bara fata si mi-a zis cica daca descopera comisia cum am lovito(cu intentie) raman cu ea asa ,mai bine cica sa intru in cineva care nu imi acorda prioritate > !

                          Comment


                          • #88
                            Pe ce sa ma orientez mai intai?
                            Amortizor fata Bilstein - 309 Ron/buc Tva Incl.
                            Amortizor spate Bilstein - 264 Ron/buc Tva Incl.
                            SAU
                            Set arcuri Eibach ( coboara cu 30 mm ) - 556 Ron Tva incl.

                            Comment


                            • #89
                              Pe arcuri prima data !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #90


                                interesant si-a pus cineva chestia asta) oricum tot trebuie sa pui contactul din cheie nu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google