my golanel :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina...modificata cu gust....o mai trantesti cu niste arcuri si o sa arate si mai frumos...felicitari

    Comment


    • Faza cand vopsesti stopurile cu spray-ul ala e sa dai de aproape, dar sa ai grija sa nu faca picaturi. Are el lacul sau, dar daca dai de la departare cum se da de obicei se matuiesc. Normal se curata cu diluant si nu se matuiesc, am vazut la multi altii care le-au curatat cu diluant si erau ca noi.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • am dat de aproape si nu s-au facut picaturi ! ma gandesc sa le fac prin interior cu negru si sticla sa o dau putin cu spray fumuriu !

        Originally posted by vyoangel View Post
        frumoasa masina...modificata cu gust....o mai trantesti cu niste arcuri si o sa arate si mai frumos...felicitari
        urmeaza cat mai curand ,poate vine iepurasul
        Last edited by dany_6900; 26 March 2010, 21:32. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • arata bine ...felcitari pt munca depusa

          Comment


          • frumos bord spor in contiunare la tunarit!

            Comment


            • mersi frumos !!

              Comment


              • schimbat leduri la aeroterma ,led rosu la turometru si pus filtru polen ! Toate facute la DanielLiviu !!Recomand !
                Attached Files

                Comment


                • Da te-ai tras putin cu masina....nu mai ai mult si trebuie sa schimbi distributia.
                  sigpic

                  Comment


                  • am schimbat-o la 57000 km (de la prima revizie am facut-o cu 2-3mii km inainte), acum 3 saptamani !la mine cred ca inregistreaza din 10 in 10 km )

                    Comment


                    • a ti innebunit toti cu schimbarea becurilor astora)super a iesit neneaimi place cum se vede noaptea,bft in continuare;)
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • hei mai schimba un pic aspectul la interior ....mersi frumos !

                        montat azi xenon in proiectoare -35W 8000k si montat a 4a cotiera ! maine pun si cateva poze !
                        Last edited by dany_6900; 31 March 2010, 21:09. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Vezi ca ai un bec de la pozitia de pe dreapta spate ars.
                          Acum ai becul de pe frana stanga spate ars...te-am vazut azi la Minion.
                          sigpic

                          Comment


                          • posibil ca nu am schimbat nici un bec e si scump,e si greu de schimbat un bec )

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google