The New Beast - NT61ALI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The New Beast - NT61ALI

    No comment only pictures!!!!
    The Beast - NT61ALI
    no pics
    Last edited by Cristi_Xp; 10 May 2010, 23:13.
    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
    sigpic

  • #2
    destul de interesante combinatiile de culori din interior...albul iti va da de furca la murdarie capacele la roti sunt urate...spoilerul fata imi place...dar fara praguri laterale nu arata prea grozav...

    o masina incarcata trebuie sa ai grija de fiecare culoare acum sa nu se decojeasca vopseaua etc...

    spor la mesterit

    PS: nu am inteles niciodata de ce le ziceti bestii la logan-uri e doar un 1.4....eu bestie vad un mustang de 600hp biturbo sau un Evo IX sau un Impresa STI...sau cel mult loganul lui Bibi sau felixb
    Last edited by VanDiesel; 25 August 2009, 14:23.
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • #3
      pt ca daca te uiti pe stalpii din spate si pe emblema de pe portbagaj si de pe capace si de pe parasolare ai sa vezi bestia din the beauty and the beast ;) ca o tema a masinii

      Urmeaza sa-i montez si pragurile laterale
      VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        o cioclarie de masina , mai degraba o lasa`i curata si simplu....decat tigania asta.
        la interior ai bagat prea mult alb..mult prea mult..neoanele mai bine te chinuiai sa le maschezi sub bord.. , asa se vad urat...trebuie sa vezi lumina , nu baza luminii.
        la exterior la fel...o alta cioclarie , capace vopsite si stikerite , la fel toata masina.
        prelungirile alea mai bine nu le ai puneai , nu da o linie masinii.
        ce sa mai ..urata cu spume ...din punctu meu de vedere.

        Comment


        • #5
          FIECARE CU PAREREA LUI ;) lasa ca am vazut in bucuresti "cateva bucati" care is "Zuper"
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • #6
            si ai vrut sa te ei dupa ele nu ?
            fiecare padure mai are si niste uscaciuni...
            PS toate scrisurile alea dupa portiera sunt reale ? le ai pe masina ?

            Comment


            • #7
              la cat ai investit in briz brizuri si tuburi cu vopsea mai bine luai un set de jante dar acum fiecare cu gusturile lui in rest cum ai zis si tu
              NO COMMENT!!!!!
              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

              Comment


              • #8
                Or sa vina si jantele ....
                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Prea multe briz_briz-uri pentru gustul meu, prelungirile arat foarte rau pe masina la fel si logo-urile care par cocalarish (no offence) mai ales daca nu le ai , in interior cam mult albastru , ieseai mult mai ieftin sa pui leduri in loc de neoane plus ca nu se vedeau asa urat , ar prinde bine o folie pentru ca, culoare esti deosebita in loc de jaluzelele alea , oricum conteaza tie sa-ti placa , asta e parerea mea .
                  Bafta in continuare !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Sustin ideea lui catalin: ciocarlie.
                    Acum sa nu te superi pe noi, caci iti vrem doar binele.
                    Last edited by Cezar; 25 August 2009, 15:30.

                    Comment


                    • #11
                      fiecare cu placerea lui...dar si eu zic ca e prea incarcata! mult pre a incarcata!
                      imi plac in schimb prelungirile la bara fata si spate! de unde le-ai luat si cat au costat?
                      Last edited by lucialina; 25 August 2009, 15:32.
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #12
                        Ba da' ce rai sunteti! Eu sincer la prima vedere vad o masina in care s-a depus ceva munca, chiar daca nu e pe gustul tuturor. E o masina facuta cu pasiune, asta e clar.
                        angelboy, daca tu te simti bine cand te urci la tine in masina, atunci isi merita tot efortul si banii pe care i-ai cheltuit cu masina.
                        Am mai scris pe aici pe forum un vers de la Sheryl Crow: "if it makes you happy, then can't be that bad" (daca asta te face fericit, atunci nu poate fi chiar asa de rau".
                        Succes angelboy in continuarea planurilor tale.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #13
                          off , vitriol , te asteptam si pe tine cu asa realizari
                          on , succes angel , dezlipeste tot dupa ea si las`o curata....o sa arata mult mai bine.

                          Comment


                          • #14
                            Desenul de pe capota e autocolant sau e facut cu airbrush-ul?

                            Comment


                            • #15
                              pt inceput fiecare dintre noi am inceput cu cocalarisme,in timp vede si omul ce e bine si ce e rau...cred ca fiecare dintre noi am vrut sa fie mai diferita fata de altele,unii cu gust altii cu mai putin gust,usor usor isi va da seama si omul nostru @angel boy ce e bine si ce-i rau,spor la tunarit...sa stii ca fiecare care te-a criticat nu te-a criticat de rai ci iti vor binele
                              @alin2009-tu de ce critici ai uitat ca erai sa nu fi primit in LCB daca nu dadeai jos cocalarismele de abtipilde de pe masina,hai sa nu fim rai,fiecare dupa posibilitati si in timp se vor da pe brazda
                              sincer dragutza masina cu unele mici retusuri va fi ok
                              spor la tunarit
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google