The New Beast - NT61ALI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Auziti mai aia cu ciocarlia...aveti si voi vreo 10000de euro investitie in masinide va luati de omu asta ???? din cauza unora ca voi se va duce dracu acest site...nu esti obligat sa vii tu (miezu) cu parerea la fiecare masina aparuta pe site...jokere aveam pretentii la tine nu ne face sa ne fie rusine cu faptul ca purtam insemnele acestui club

    Nu mai scrie mIrc, nu mai tipa si scrie corect gramatical. Nu mai instiga la certuri.
    Last edited by Cezar; 26 August 2009, 23:58.

    Comment


    • #32
      eu nu cred ca jokeru face de rusine acest site..mai gandeste`te umpic si vezi cei injur.

      Comment


      • #33
        @piticu: Atata timp cat iti faci masina publica, trebuie sa te astepti si la astfel de critici ori aprecieri.
        Bineinteles, ca ar fi bine sa nu exageram.

        Va rog inca o data: PASTRATI LIMITA BUNULUI SIMT.

        Comment


        • #34
          !!! Va rog mult sa ne respectam intre noi !!!

          CATEVA PRECIZARI:

          1. Tot ce e facut pe masina e facut cu bani putini (parerea mea este ca nu se merita sa bagi 10000 de euro imbunatatiri intr-o masina de 7000).

          2. Tot ce pe masina e facut de mine personal, SINGUR (cateodata cu ajutor fizic din partea sotiei si cateodata cu sfaturi din partea ei) (nu cum vad la altii ca au fost ajutati de x,y,z) si cu o pasiune pot spune iesita din comun (care sincer nu stiu de unde provine dar pot spune ca sunt "indragostit" acum de aceasta masina care a devenit de suflet pt mine si nu as da-o pe oricare alta).

          3. Am cautat sa aduc imbunatatiri care sa-mi placa mie, nu sa fac pe plac cuiva care intra pe forum sau care-mi vede masina nush unde.

          4. Accept orice critica sau lauda atata timp cat este in limita bunului simt. Va rog sa incercam sa nu depasim aceasta limita.

          5. Cu timpul cand bugetul va permite POATE voi "baga" niste arcuri, o evacuare si un filtru sport, niste jante, etc. Momentan am alte planuri cu cash-cavalul. Momentan de atat am avut bani, cum a spus cineva de "briz-briz-uri si spray-uri de vopsea"

          6. Cine mi-a vazut masina "face2face" sincer a fost multumit de ceea ce a vazut.

          7. VA ROG INCA ODATA RESPECTUOS SA NU DEPASIM LIMITA BUNULUI SIMT. VA ROG CRITICATI SI LAUDATI IN ACEASTA LIMITA. NU AM AVUT NICI UN GAND SA PROVOC PRIN ACEST TOPIC CERTURI SAU ALTE ALEA. DE ACEEA VA ROG SA RESPECTATI ACEST TOPIC SI SA VA DATI DOAR CU PAREREA FARA EXAGERARI CA SINCER NU MA INTERESEAZA ACESTE EXAGERARI DE CARE SUNT SATUL DIN VIATA DE ZI CU ZI.

          8. Am avut impresia ca pe acest forum exista "oameni" dar vad ca unii depasesc "limita de om" ceea ce nu da prea bine acestui forum.

          9. Macar atat sa gasesc si eu aici o liniste si un climat cat de cat prietenos. Astept acest lucru in situatia in care de 2 ani cel putin fac reclama acestui forum prin clubul pe care il conduc la ROMAN si prin iscriptiile de pe masina. De aceea nu astept o statuie ridicata in cinstea mea, dar macar sa fiu respectat ca om si sa nu-mi fie afectata integritatea prin vorbele unora.

          10. ITI PLACE MASINA SCRIE CE-TI PLACE LA EA!!!!!
          11. NU ITI PLACE MASINA SCRIE CE NU-TI PLACE LA EA!!!

          DAR NU MA JIGNI
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Pana acum Cezar si-a facut treaba,eu sunt sigur ca si-o va face si de acum incolo.

            @angelboy-sper sa nu te lasi influentat de cei care iau in deradere ceea ce ai facut tu,bun sau rau,nu-i poti impaca pe toti.Mereu se vor gasi voci care vor avea ceva de zis.Atata timp cat e ceva constructiv e ok,misto-urile nu-si au rostul!
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #36
              Hopa,de mult nu si-a mai spus cineva asa de bine punctul de vedere.Bravo.
              Eu unul am incercat sa fiu cat de cat concis.
              Deci din punctul meu de vedere e ok,mie imi place,mai ales ce i-ai facut la interior,exceptand acele neoane,care nu-mi plac.Oarecum din cauza lor ajunge in umbra munca ta,iesind in evidenta mult mai mult neoanele,decat interiorul alb.Si nu-mi plac stickerele de pe usi.Strict parerea mea.In rest e foarte ok.Bravo inca odata.Multa bafta.
              sigpic

              Comment


              • #37
                angelboy baieti zic eu parerea mea iti dau sfaturi nu te obliga ei ce sai faci la masina si sincer au dreptate eu unul personal miam schimbat mult in bine masina cu ajutorul lor...si tin sa le multumesc dar esti probabil la inceput las ca o sa vii tu pe calea dreapta imi place interiorul in rest lasa de dorid dai capacele jos si stickerele si o sa vezi diferenta bafta multa.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #38
                  Eu zic sa-l ajutam prin ''sfaturi'' bune, Nu sa-l certam
                  Asa a crezut ca e bine ce face, dar e bine sa mai si intrebi daca ''da bine''...mai gandeste-te...
                  Sa fii sanatos !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #39
                    stai linistit..ca nu te`a jignit nimeni, eu mi`am spus parerea despre masina si vreo 2 sfaturi , daca ti cont de ele bine , daca nu iarasi bine.
                    nu mai trai cu impresia ca daca cineva iti critica masina..are ceva cu tine.
                    ma mir ca nu te`ai obisnuit pe forum..de 2 ani.

                    Comment


                    • #40
                      pai tocmai asta era ideea, nu cred ca cineva a vrut sa-l jigneasca pe proprietar, poate ca unii si-au dat cu parerea intr-un mod mai acid (poate si eu) insa nici pe departe nu am vrut sa jignesc pe cineva
                      inca o data daca tie iti place este f ok
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google