Am Si Eu Cazan Din 2009 :D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am Si Eu Cazan Din 2009 :D

    cazanul meu laureate,alb glaciar 1.6 mpi 90 cai
    Attached Files

  • #2
    astept opinii pro si contra....

    Comment


    • #3
      Foarte frumoasa,in afara de ploape care nu au aceasi nuanta de alb !
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #4
        Legat de jante, ca nu imi dau seama exact, sunt intoarse si vopsite? Mie unu imi place cum arata.

        Comment


        • #5
          Eu cred ca jantele sunt ATS-uri sau copii.

          In orice caz, daca pastrezi jantele, iti trebuie neaparat un set de arcuri sport.

          Pleoapele mai bine le-ai da jos... Decat sa ti chestiile alea care nici macar nu au aceeasi noanta, vin si putin aiurea... mai bine un bad-boy look chiar daca e mai scump e mult mai frumos.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sa zic... sa nu zic... hai sa zic: parerea mea e ca ai stricat frumusete de masina, incepand cu pleoapele, continuand cu parasolarul si terminand cu jantele. Nu vreau sa fiu rau insa genul asta de tuning de bazar imi zgarie retina. Eu as fi pus niste jante de Prestige, o cotiera, un ornament finut de inox la toba si o folie cu transparenta de 20%. Iar daca as mai fi avut bani, un kit de suspensie, un player mai acatarii cu bluetooth, intrare USB si comenzi la volan, niste boxe mai bune si o antifonare cum scrie la carte.

            Am scris doar pentru ca ai zis ca accepti si opinii contra, eu inca sper ca te mai poti indrepta.
            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=217

            Comment


            • #7
              toti aveti ceva cu folia...deci de la folie incepe tuningu'
              masina mi se pare draguta....dar ploapele trebuie revopsite .. la un kit tuning te-ai gandit ?
              Daca nu ai bani de arcuri sport taie o spira de la arcuri ca vine cam urat pe spate...e inaltata rau

              Comment


              • #8
                la jantele alea merg suspensii sport. folia poti sa pui ca sa fie in contrast: negru-alb ;)
                sa o fugaresti in continuare sanatos!
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  Nu, tuningul nu incepe de la folie insa cu atat mai putin incepe cu pleoapele. Folia schimba radical aspectul masinii si pe langa aspectul exterior, creaza o atmosfera placuta, intima la interior si te protejeaza de soarele puternic. Nu sunt adeptul unei folii foarte inchise, un 20% sau chiar un 35% mi se par cele mai potrivite.
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=217

                  Comment


                  • #10
                    terminati ma cu taiatul arcurilor , mai stiu eu pe cineva care regreta acuma.
                    adryano2009 , arunca pleopele alea , parca sunt puse fortat.
                    culoarea alb la jante si masina alba nu are nici un contrast, mai bine fa interiorul jantei negru cu buza alba..se schimba situatie.
                    dar faci cum iti place tie.
                    Plange dupa suspensie...
                    multa bafta

                    Comment


                    • #11
                      Da,buna idee cata.
                      Si arunca pleoapele strica tot aspectul.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by _Manuel_ View Post
                        Sa zic... sa nu zic... hai sa zic: parerea mea e ca ai stricat frumusete de masina, incepand cu pleoapele, continuand cu parasolarul si terminand cu jantele. Nu vreau sa fiu rau insa genul asta de tuning de bazar imi zgarie retina. Eu as fi pus niste jante de Prestige, o cotiera, un ornament finut de inox la toba si o folie cu transparenta de 20%. Iar daca as mai fi avut bani, un kit de suspensie, un player mai acatarii cu bluetooth, intrare USB si comenzi la volan, niste boxe mai bune si o antifonare cum scrie la carte.

                        Am scris doar pentru ca ai zis ca accepti si opinii contra, eu inca sper ca te mai poti indrepta.
                        Auzi fratioare tu ca sa zici ceva mai intai trebuie sa ai o masina la care sa fi facut si tu macar cat a facut el, pana atunci nu are rost sa bagi de vina la altii.

                        adryano2009 - Fa-ti masina pe gustul tau , sa-ti placa tie nu altora ca doar nimeni nu te ajuta cu bani sau cu munca pe care trebuie sa o depui sa - ti faci masina sa-ti placa.
                        Bafta!!!
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by _Manuel_ View Post
                          Sa zic... sa nu zic... hai sa zic: parerea mea e ca ai stricat frumusete de masina, incepand cu pleoapele, continuand cu parasolarul si terminand cu jantele. Nu vreau sa fiu rau insa genul asta de tuning de bazar imi zgarie retina. Eu as fi pus niste jante de Prestige, o cotiera, un ornament finut de inox la toba si o folie cu transparenta de 20%. Iar daca as mai fi avut bani, un kit de suspensie, un player mai acatarii cu bluetooth, intrare USB si comenzi la volan, niste boxe mai bune si o antifonare cum scrie la carte.


                          Nu prea le-ai nimerit. Pleoapele pe ph2 vin mai bine decat pe ph1 si sunt dragute, doar ca nu e o coloare frumoasa. Ce vroiai sa puna in loc de parasolar? Da-i si sfaturi nu critica fara sa ai idee mai buna. Jantele sunt niste ATS-uri sau Aluline de cupa. Sunt un model sport si vin mult mai bine decat alte porcarii de jante si chiar si decat cele de prestige. Singura problema este ca nu are arcuri.
                          Care e faza cu folia? Asta o pui oricand, iar tuningul nu incepe si nici nu se sfarseste la ea.
                          Trebuia intai sa inceapa cu arcuri si jante, nu cu sistem audio, folie, cotiera sau ornament toba )
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            @ FastFurios Ai dreptate, fratioare. Keep doing the good work! ;)

                            iamagi, or fi ele jante sport insa arata ca naiba. Iar ultima data, Loganul de 90 cai era orice dar nu masina sport. Cat despre parasolar, nu stiu ce ar fi mer in loc, poate... nimic?
                            Last edited by _Manuel_; 26 August 2009, 13:23.
                            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=217

                            Comment


                            • #15
                              exact..sa inceapa cu ceva pentru siguranta lui ....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google