Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt misto ai grija sa nu le spargi)

    Comment


    • Durere mare masina:| te canti nu altceva Super sa ai noroc de ea mai ales farurile si jentilea pfooai mor incet) din pacate nu imi permit deocamdata toate pe rand
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • merci de aprecieri...si eu am facut modificarile treptat...in 3 ani...nu tot deodata...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • fortat de imprejurari si de seful de trib, pun o versiune imbunatatita a filmului cu noile stopuri si faruri. cica nu se auzea bine la final :d
          multumit acum mare sef de trib?
          Last edited by crististreulea; 18 December 2007, 22:10.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Again.. jos basca)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • mareom cat scoti pe un sfert de mila?
              sigpic

              Comment


              • vezi ca ma confunzi...mareom ii ala cu prestigeu GZB... scoate mult pe sfert de mila )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • ups sorry....tu cat scoti ?

                  pe aceasta cale il rog si pe el sa imi spuna
                  Last edited by crististreulea; 22 December 2007, 15:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • nu stiu,m-am cronometrat ultima oara,da am gume cu talon mare,eroare mare la kilometraj,trage rau masina...si ma si minte cu viteza si aia 400 m parcursi...am scos 10.4 0-100 km/h si 17.4 0-400 m,cronometrat de mine cu telu...nu gtech sau alte alea...si un suport motor slabit,am programare in service abia in 7 ian sa il schimb...

                    daca pun gume pe 45 sper sa scot timp mai bun...sa i-o trag iar la gigi cu prestigeu ! )
                    Last edited by Cristi_Xp; 19 December 2007, 02:20.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • update !
                      becuri Xenon H1 6000 k
                      Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • cristi ai luat si xenoane
                        cat ai dat pe ele si de unde le-ai luat?

                        Comment


                        • Asteptam un pret.
                          numar secundele

                          Comment


                          • Ciclop Timisoara,pretul de magazin e undeva la 5-6 mil ...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Odaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! MIstho xenoanele,sa le folosesti sanatos
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp
                                update !
                                becuri Xenon H1 6000 k
                                asteptam poze cu ele montate si sa ne zici cum ti se pare fata de becurile actuale,daca sa imbunatatit vederea pe timp de noapte cu ele,pe amandoua fazele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google