Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haha si ce DACA mie im place sapca de militian din masina lu admin
    sigpic

    Comment


    • sant sigur ca am exagerat(nu dormisem bine),nu are rost sa fiu ipocrit, masina ta arata bine...cu multe imbunatatiri facute, si gust...barile vopsite integral, te-ar prinde...ce zici?
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Hai ma cu pozele alea si fa supriza odata ce tot stai!!!!!
        Renault Scenic II
        Dacia Logan 1.4 MPI

        Comment


        • ce sa fie ce sa fie?

          Comment


          • Originally posted by felixb View Post
            Pe langa dungile din folie are multe altele si poate imi zici si mie ce e tiganeala pe ea, cred ca stiu la ce te referi ,dar sunt multe altele care au tiganeala asta de care spui tu si la ei nu te-ai mai exprimat asa ...iar daca ii dadeam replica lu silviu_cos eu dadeam ca mi se pare a fi foarte lingusitor....nu ti se pare ca ai exagerat????
            acum am vazut postul ...
            @ felixb : nu stiu ce linguseala vezi tu aici... asta tine mai mult de amabilitate, admiratie (daca pot sa'i zic asa) ca a facut un tuning de bun gust.. si ca e genul meu... culori putine ... nush de ce ma ataci tu pe mine atat?? ca nu mi'a placut exeriorul masinii tale? ca ai manerele cromate... si dungi pe ea... poti sa ma ataci pana nu mai poti ca tot nu imi schimb parerea... si daca crezi ca domnule i'am zis ca imi place masina pt ca e moderator...poti sa ramai cu parerea ta...eu zic mai bine sa vezi de loganasul tau .. a si apropo.. vezi ca acum cu jantele alea negre(care sunt f frumoase) manerele alea cromate vin ca nuca in perete....
            Last edited by crististreulea; 10 February 2008, 00:54.

            Comment


            • am ramas fara leduri la cerculete ) din 10 cate am comandat vreo 4 erau bulite... si am lasat 2 cerculete albe 2 glabene...pana imi comand iar
              Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • de unde ai comandat ledurile?

                Comment


                • zexstar
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • serifule.... tiai schimbat bara si nu ai zis nimik..
                    sigpic

                    Comment


                    • aaaa da bara schimbata ea zine cat ai te-a costat+vopsit?

                      Comment


                      • pune niste poze
                        ai schimbat si bara spate?

                        Comment


                        • nu am poze faine deocamdata...am niste lemne care sprijina numaru..ca tot ma chinui sa il lipesc cu silicon si nu vrea...ca nu am vrut sa dau gauri...dar daca nu sta...o sa dau gauri si gata...
                          kitul l`am luat de la adi_trif gata vopsit...e kitul prostreet primul
                          Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • e misto si nul vezi asa des pe sosele ca cele de la pilot

                            Comment


                            • Incearca sa il prinzi cu dublu adeziv (din acela buretel) iti zic ca tine ca au mai lipit si alti....misto kitu
                              sigpic

                              Comment


                              • incerc maine...sper sa nu decoleze de la banda ) ,sa-l pierd naibii
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google