Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicitari , sa zici daca sa meritat , fisele acestea.

    Comment


    • am niste probleme jos in ture ,ori a tras mizerie de pe rezervor ... ori is moarte bujiile .Trebuie sa le schimb si alea ,daca nu ... sa curat pe la rezervor ,da pana atunci am zis ca ar fi cazul sa schimb si fisele si bujiile .
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • nu ti`ai pus bujiile ngk ?

        Comment


        • nu inca, ca nu-mi da nimeni imprumut o cheie de bujii si niste lere )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Cine cunoaste da mare iportanta micilor detalii.
            Sunt curios dupa montarea bujiilor NGK imperecheate cu fisele cele noi ce parere o sa ai despre cum iti va merge motorul.
            Respecte si Bafta la tuning!!!
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • pai sper sa mearga mai bine decat mere acuma
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • hai ca n e greu sa faci rot de o cheie
                si eu am de vre luna bujii ngk iridium , inca na`m testat la maxim , dar am observat ca nu mai vibreaza la relantii , ceea ce e bine , da scanteie constant.

                Comment


                • salut.. frumoasa masina...frumos exteriorul ,dar la motor muta filtrul de aer , nu-l lasa in acea pozitie ... s-e cunoaste dupa ce ai pus bujiile si fisele ? unde s-a vazut diferenta ?

                  Comment


                  • beeeetoonnn.....e frumos!

                    Comment


                    • Cristi daca vii la racajdia sapt asta iti dau eu cheie, sau daca vrei sambata am drum in tm, si te ajut, o iau la mine, numa sa ma anunti
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        nu inca, ca nu-mi da nimeni imprumut o cheie de bujii si niste lere )
                        Vin-o la Braila si te rezolv . Chiar am asa ceva dar ne desparte 1000 de km .
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • am montat azi bujiile ... merge masina ...si-a revenit ...deci bujiile erau cauza :P
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • da ce avea jos in ture?nu tragea?sau ce?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • la mers constant jos mergea in decuplari aiurea...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • cristi , o sa pun si eu un ceas suplimentar de temp. apa , da model vechi , de la daciile 1300.
                                ai idee daca merge sa leg direct de la sonda de apa logan ? sau trebuie adaptari sau alceva ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google