Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • du-te ba ca masina asta nu-i buna....motoru nu suna rotund...aproape ca se duce pe apa sambetei....

    aproape ca suna ca subaru ala argintiusuna tare bine,imi pare rau ca nu l-am auzit in forja...
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • mai trebe folosita si pe post de soba din cand in cand )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • poi ce ai patit de nu mai ai jantele??/cum ai ramas fara ele??

        Comment


        • le-am vandut/dat la schimb ...

          un mic update ...
          Attached Files
          Last edited by Cristi_Xp; 20 March 2010, 21:18.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • ce nebun esti jur .....banuiam eu ca nu te poti abtine cu serpisorii ) app cand vin jantele cristi ?
            sigpic

            Comment


            • sper ca marti ...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • cat ai dat pe balauri ?!

                Comment


                • ceva lire bune banui
                  sigpic

                  Comment


                  • mega tari jantele alea, de abia astept sa vad cum dau pe masina, cred ca pe culoarea asta merg bine rau

                    Comment


                    • Originally posted by tomu View Post
                      cat ai dat pe balauri ?!
                      vreo 350 euro fara transport .

                      Originally posted by playmo View Post
                      mega tari jantele alea, de abia astept sa vad cum dau pe masina, cred ca pe culoarea asta merg bine rau
                      merci de aprecieri , nu stiu cat de bine o sa dea ca sunt mici ,am ales dimensiuni mici pentru performanta in dauna aspectului .
                      Last edited by Cristi_Xp; 22 March 2010, 02:38. Reason: Automerged Doublepost
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • eu zic ca totusi mai bine ramaneai pe 16"
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • eu zic ca incet incet se apropie de a o face avion )
                          sigpic

                          Comment


                          • gata , au ajuns jantele .
                            Sunt bestiale , mai multe detalii dupa ce le montez, ca trebuie comandate gume ,setul include prezoane si inele de centrare.
                            Attached Files
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • eu zic ca masina lasata si contrastul puternic o sa compenseze marimea si o sa dea tare deci o sa ai + si la performanta si la aspect

                              hai cu gumele

                              Comment


                              • Hai sari cu greupatea lor ....4,5,6,7kg?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google