Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inca astept...nu stiu ce sa fac...as trage capota peste...nu e "finalizat" )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Originally posted by Cristi_Xp View Post
      Poze si cu BMWu meu :P
      Important e sa-ti placa tie................. mie nu imi place.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • pai alea is vechi de cand lumea ) is de pe prima pagina...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Si raspuns de la Vocea Clientului...care tind sa cred ca sunt din ce in ce mai incompetenti

          Stimate Domnule ...,


          In primul rand, dorim sa va multumim pentru mesajul dumneavoastra, deoarece
          Automobile Dacia considera foarte importante opiniile clientilor sai pentru a
          oferi produse la cel mai bun nivel de calitate

          Referitor la mesajul dumneavoastra va comunicam ca in urma analizei impreuna cu
          unitatea service (nume de service la care nu am fost au bagat ei din burta)
          s-au constatat si s-au concluzionat urmatoarele :
          1.Poza trimisa este din data de 12.10.2007(datare poza), deci cu 3 luni in
          urma, este cam tirziu pentru o reclamatie pertinenta.
          2.Banuim ca este vorba de un Logan.....janta +anvelopa prezentata,in foto nu
          este de origine Dacia!
          3.In spatele jentii se observa urme evidente de vopsea galbena,ceea ce duce la
          banuiala ca auto a mai fost si in alte unitati service neautorizate!
          4.Poza nu este foarte concludenta, presupusa lipsa de material,nu e cazul de a
          acuza o deficienta de fabricatie,poate fi cauzata in urma unei loviri(de ex.cu
          o piatra),zona afectata nu prezinta risc de siguranta in circulatie,nu este in
          zona de lucru a sabotilor de frana sau a rulmentului!
          5.Fostului proprietar d-lui (taicamiu),i s-a mai atras atentia(verbal)ca orice
          modificare(tuning) a autoturismului referitor la suspensii, tren de rulare,
          elemente aerodinamice,etc, neautorizate de DACIA, aduce cu sine nedecontarea in
          T.G. a pieselor solicitate de catre client!
          1.Poza avea data pusa aiurea de aparat ,orice prost isi da seama ca poti pune ce data vrei pe o poza
          2.VAI AI SCHIMBAT JANTELE...nu mai ai garantie la tamburi!
          3.vopsea galbena au dat aia din service dupa ce au schimbat rulmentul....service autorizat DACIA
          4.Nu zice nimeni nimic de "echilibrare"
          5.NO COMMENT
          Last edited by Cristi_Xp; 16 January 2008, 22:25.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • S-o fi jucat la mail copilul sau nepotul celui care ar fi trebuit sa raspunda.

            Comment


            • Mai bine zis nu au vrut sa iti schimbe tamburul si te-au aburit ca sa scape de tine.
              Sunt curios cum demonstreaza ei ca ai fost in service neautorizat, cum zic ei.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Pai rulmentul acela care mi l-au inlocuit...l-au schimbat pe garantie,cum pot sa fie asa prosti sa nu vada ca nu ala este serviceul in care am efectuat lucrarea?
                Si cand ma gandesc ca astia ne rezolva reclamatiile noastre

                Asta este mailul care l-am trimis eu catre ei...
                Mesaj: Buna ziua, Acum 2 zile am fost in service cu masina pentru a schimba niste piese pe garantie,mai precis rulmentul dreapta spate.Operatiune a fost efectuata,iar gand am ajuns acasa am constatat ca din tambur lipseste o bucata,ca si cum ar fi ciobit.Astazi am fost la dansii,si mi s-a spus ca nu e nici o problema,asa este tamburul,mai precis chestia aceea este o echilibrare la tamburi. Eu va dau niste linkuri pentru poza,ca observ ca nu pot sa va atasezi,si sa imi spuneti dumneavoastra daca chiar este o echilibrare,sau am fost mintit cu nerusinare. [link catre poza] Va multumesc, Astept raspunsul dumneavoastra Cu stima, EU
                Si raspunsul lor
                1.Poza trimisa este din data de 12.10.2007(datare poza), deci cu 3 luni in
                urma, este cam tirziu pentru o reclamatie pertinenta.
                Ce mai...acu 2 zile...la dacia...se intelege ca a fost acu 3 luni
                Acu juma de ora am fost contactat telefonic,informat ca dansii nu au acces la baza de date,si astfel nu aveau cum sa aiba habar despre ce atelier service vorbesc eu,despre ce revizie,despre ce schimbare...despre nimic...
                Last edited by Cristi_Xp; 16 January 2008, 20:18.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • da-le reply, spune-le ca data de pe poza e gresta, ca daca ar fi avut putina minte si-ar fi dat seama singuri, si indica-le cum sa afle data la care e facuta poza, ca la prosti: "click-dreapta -> properties -> summary -> advanced -> Date Picture Taken" ... si acolo se vede clar cand e facuta poza.

                  Comment


                  • pai tot aia e ...ca aparatu punea data aiurea...ca nu am reglat data de vreun an la el
                    Oricum m-au sunat si i-am lamurit ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Dupa cum ziceam si la mine tamburu ii "polizat", pe partea dreapta
                      Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • noi suntem specimene rare... )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Si la mine tamburu e polizat tot asa

                          Comment


                          • frumoase poze. kiar am vrut sa zic cei cu ala mic pe acolo.
                            lai adus de acasa? :-)))))

                            Comment


                            • streulea il stie...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • M-am jucat si eu cu o poza .. sper sa nu te superi.
                                Bafta in continuare cu masina
                                Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                                :V::W: :P::A::S::S::A::T:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google