Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu te referi la parasolarul lipit pe parbriz? cel din folie?
    eu mai devreme vorbeam de cele 2 parasolare mobile la ambii pasageri
    eu unu vreau sa-mi pastrez parbrizul asa cum e. nu vreau sa pun folie sau altceva. nici n-am incercat, poate e ok si sint eu looser.
    am vazut la mareom cum arata stikerele pe parbriz, arata foarte bine! si el nu are nimica in plus lipit pe parbriz
    Last edited by andrei; 29 June 2007, 15:24.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Se pare ca iar nu ne-am hotarat cu siglele astea .Cred ca o sa ajungem sa dam cu banu
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • @crististreulea: dupa cum ai vazut, eu mi-am lipit ca si Cristi literele pe exterior, dar urmeaza sa-mi pun si folie pe interior si o sa se vada si mai bine, numai ca nu are cine sa ma ajute, ca eu nu stiu sa pun folie
        sigpic

        Comment


        • mai, cu siglele: eu zic sa fie ceva facut cu fontul cu care e scris "LOGAN" pe fundul masinilor noastre... asa ar fi corect
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Eu mi-am facut la masina siglele.Pe parbriz scris cu rosu Logan Club iar pe spate in coltul lunetei www.LoganClub.ro scris cu alb.Stickerul de pe parbriz mi l-a dat APV-ul ( el primindu-l de la GGD-ul parca).Eu zic ca am facut bine, o sa pun niste poze data viitoare sa vedeti si voi cum a iesit.
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Vine zapadaaaa....si ploaia !
              Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • deci iti mai trebuiesc 4 jante. doar nu schimbi pe cauciucuri toata ziua, costa schimbatul gumelor, echilibrarea ... si nu de tabla, arata urit cu capace
                Last edited by crististreulea; 16 September 2007, 14:19.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • probabil o sa vina ploaie....ca zapada, ma indoiesc, cel putin anul trecut nu a fost...acusi nu o sa mai trebuiasca gume de iarna

                  Comment


                  • nu stiu,dar eu de vreo 3-4 zile am facut focul in teracota ) ,si e abia septembrie
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_Xp
                      nu stiu,dar eu de vreo 3-4 zile am facut focul in teracota ) ,si e abia septembrie
                      stai sa vezi ca o sa mai fie caldura, de exemplu azi e soare si frumos...dar mai e mult pana la iarna, bine ca te-ai echipat corespunzator, eu inca visez la o iarna tropicala cu temperaturi ridicate

                      Comment


                      • le-am luat ca am prins oferta...pentru ca alea de pe spate sunt naspa deja,daca nu ninge ,ploua...si nu-mi prea plac alea de vara pe ploaie...
                        Si am prins o zi de iarna ,iarna asta...cu zapada si polei ...si toate alea altii treceau pe langa mine cu 70-80 eu mergeam cu 20 ... si cum o calcam putin fugea,naspa senzatie...si e bine sa fii pregatit
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Aoleo ti-e frica de drift? Dai blana tata ca asa imi place iarna pfuuuu.
                          Renault Scenic II
                          Dacia Logan 1.4 MPI

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by bogo4all
                              Aoleo ti-e frica de drift? Dai blana tata ca asa imi place iarna pfuuuu.
                              dai tu blana iarna...mie imi place cu frana de mana iarna
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp
                                Vine zapadaaaa....si ploaia !
                                ce marca sunt anvelopele si ce fel sunt de iarna sau de vara?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google