My comete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My comete

    Vineri in jur de 17:30 a iesit pe sosele patriei o cometa, prezentata mai jos:
    Ambition, 1.5dci, airbag-uri laterale,Gri Comete
    Attached Files

  • #2
    frumoasa sa i grija de ea.ceva planuri de viitor?varsa tot aici sa auda si lumea
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • #3
      sa o stapanesti sanatos ... vad eu bine 1.5 dci cu consum 16.5 ? :O ?
      sigpicMy ride

      Comment


      • #4
        Frumoasa...felicitari pentru achizitie...sa o conduci sanatos

        Comment


        • #5
          frumos dci -ul tau....ceva planuri de viitor?
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            @gigi_kent: Eu am grija de ea dar vineri seara era sa mi-o aranjeze unu cu cheia pentru ca am parcat in fata unui hotel si nu am platit parcarea.Desi nu era nimeni sa ceara bani si sa dea bon de parcare.Cand am ajuns eu tocmai "rezolvase" un Opel Vectra. Pai planuri nu prea am ca nu imi permite bugetul, poate ceva pe la vara dupa nunta.
            @DeLuXe: A avut si 17,9% dar nu aveam aparatul la indemana. Dupa ce am luat-o am nimerit in coloana de la intrare in Sibiu dinspre Brasov (aprox 3 km). Ieri dupa un drum la Alba ajunsese la 5%.
            @radu_lyn: poate ne vedem la o intalnire in Iasi cand merg acasa la ai mei.

            Comment


            • #7
              vali007,sa fie intr-un ceas bun si sa te bucuri de ea!Mult succes in continuare
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Originally posted by vali007
                @radu_lyn: poate ne vedem la o intalnire in Iasi cand merg acasa la ai mei.
                Ne vedem cu siguranta...numai sa vii

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme!
                  Sigla aia cu Emilian poti sa o scoti acum, dupa mult timp o sa se decoloreze vopseaua de pe masina si dedesubt o sa ramana culoarea originala si daca o scoti o sa arate urat.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    nice car:P take care
                    sigpic
                    astra h 1,7 cdTI

                    Comment


                    • #11
                      pffffff
                      si-a pus dealeru numele pe masina, dupa cum zice o zicala(sau ceva de genu) "numele prostilor pe toate gardurile"
                      sa o folosesti sanatos, frumoasa culoare dar personal nu m-as vedea in asa ceva
                      ce cauciucuri ai?

                      Comment


                      • #12
                        Imi place si culoarea asta la nebunie.Sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.Sa auzim numai de bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc tuturor de urari.
                          Referitor la sigla dealer-ului, am vazut-o cand am facut plinul ca altfel il puneam pe loc sa o scoata. Maine o sa ii sun sa le cer bani pt ca isi fac reclama pe masina mea.
                          Cum se poate da jos chestia aia, fara sa afecteze vopseaua?
                          Masina a venit cu cauciucuri Conti Eco Contact 3, care din cate stiu eu sunt de vara.

                          Comment


                          • #14
                            FRUMOS !! mai ales culoarea rupe stilu' si cu o folie si mai si ;) super faina ;) sa o folosesti sanatos
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              asteptam tuning
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google