My comete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    e super culoare care ai aleso,e preferata mea
    sa o stapanesti sanatos

    Comment


    • #17
      Originally posted by vali007
      Cum se poate da jos chestia aia, fara sa afecteze vopseaua?
      O incalzesti putin cu un foehn cu aer cald si tragi de ea cu mana sau cu o surubelnita f. fina invelita in carpa.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        mama de necrezut consumul ala!!! dak erai cu un benzinar oare cat iti arata??;))

        Comment


        • #19
          Am fost ieri la dealer si dupa o discutie cu directorul au dat-o jos fara sa comenteze. Nu le-a convenit dar nu au avut ce face.

          Comment


          • #20
            La Multi Ani!!!

            Ieri masinuta mea a facut un an, in anul asta m-a plimbat pe la Timisoara,Arad, Valea Jiului, Sibiu, Sovata, Piatra-Neamt, Bulgaria si multe alte locuri. Din ardeleanca a ajuns moldoveanca si cum moldovencele sunt printre celel mai frumoase am aranjat-o si eu putin.
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Sincer..Nici nu se putea un inceput mai prost de atat ! Dar pana la urma , gusturile nu se discuta !

              Numai bine !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                Frumoasa masina.Interesante ledurile!Cat au fost,de unde? Si eu vreau

                Comment


                • #23
                  De ce ai pus ledurile alea? Parerea mea ca nu arata bine deloc. Ai logan nu audi. Fara suparare...
                  In rest masina e frumoasa, simpla si ingrijita.

                  Numai bine!
                  Work is for people who don't have time to play golf

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Te-ai chinuit ceva sa gasesti topicul asta pe care nu s-a mai scris nimic de mai bine de 2 ani...
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • #25
                      Ledurile au disparut cam dupa o luna sau doua dupa ce am avut un accident si a trebuit sa schimb farul.

                      Si ca un update, i-am luat ca si cadou de craciun o cotiera.

                      As vrea sa ii fac o modificare la rezervor, sa-l fac de cel putin 70 litri, dar ma mai gandesc
                      Last edited by vali007; 31 January 2011, 20:58. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        No mai nu sariti, nu am vazut. greseala mea, doamne :P
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          mai bine cresti volumul rezervorului cu o butelie gpl. se va simti repede la bani portofelul ramane mai plin!

                          Comment


                          • #28
                            Mai baga poze cu masina sa vedem ce i-ai mai facut!!!!
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • #29
                              are dci, razvane ...
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • #30
                                exista si instalatii gpl pentru diesel de peste un an

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google