My car TM-69-EGO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe cand ceva arcuri ?)
    tot trec toata ziua pe langa ea... nu prea ii place asa cocotata )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Anul Nou-o bucurie viata toata sa va fie! Bani, masina, fericire, sanatate si iubire. Nu-i de-ajuns sa le doresti.. tipa, lupta, da din coate, Asa le obtii pe toate! La Multi Ani si sanatate pe 2010
      Attached Files
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • Multumim de urari! Si tu sa ai parte de tot ceea ce ne doresti noua, alaturi de "ego"! Nice car!

        Comment


        • frumoasa masina....

          Comment


          • frumoasa masina dar lasa si tu pozele alea normale nu le mai modifica....dai jos aparatorile de noroi de pe spate ca nu dau bione,punei si tu un amarat de tips la toba aia ca chiar cere,si un portbagaj clean daca sunt posibilitati ,multa bafta.
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • Cand ma uit la asta zici ca ma uit la a mea , numai ca io am stopurile stock colantate , xenoane in proiectoare si faruri(scurta + lunga ) cea mai buna investitie facuta vreodata + cateva modificari interior exterior , in rest identica ... super tare imi place :>

              Comment


              • salut, am vazut azi ca masina arata altfel decat era , ai modificat/schimbat ce?
                sigpic #

                Comment


                • Pai a cam redevenit stock ca sa zic asa ! no more angel eyes, eleron,folie,etc....
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • pune si tu niste poze cu masina in stadiu actual

                    Comment


                    • da chiar sa te recunoastem prin oras
                      sigpic #

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google