My car TM-69-EGO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu degeaba scrie pe bara "Special Edition". Sa te bucuri de masina ROAD EMPIRE.
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • #47
      Frumos golan deti...Si imi place la nebunie eleronul si cred ca imi ia si eu pe viitor la a mea....So stapanesti sanatos si sa te bucuri de multi km cu ea fara incidente neplacute...
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #48
        Multumesc frumos Felix,ma bucur de ea si asa cum e momentan. Ca as vrea sa fie altfel este adevarat,dar eu nu am banii lui Miker sau APV sau PROSTREET.
        Si am sa o fac exact cum am spus mai sus putin dar asta incet si pe parcurs.

        Normal ca si fara sa-mi spuna carcotasii stiu ca e nevoie sa las masina mai jos si e nevoie de toba sport,dar ma repet posibilitatile financiare nu-mi dau voie sa fac totul odata. Daca aveam aceste posibilitati atunci cred ca nu imi cumparam LOGAN sau poate ca DA ..Nusth.

        STi cum e Felix de criticat poate sa ma critice cat vor! dar atunci sa le si vad masiniile lor cum arata,ca asa as putea si eu sa ma bag in seama la fiecare tread de la mi ride si sa gasesc tot felul de critici la fiecare,dar din bun simt nu am sa o fac niciodata.Fiecare isi face dupa gustul lui(care nu se discuta) si dupa posibilitatiile financiare.

        @ Merci KatalYn
        Last edited by ROAD EMPIRE; 3 June 2008, 18:35.
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #49
          Frumoasa masina ta . Chiar imi place Eleronu ;) ar fi si mai fain daca ai lasa-o jos
          Numai bine si Bafta in continuare
          sigpic

          Comment


          • #50
            Merci Norby ! asa e.. Stiu ca ar arata mai fain daca as lasao mai jos,dar deocamdata nu dispun de resurse pt amortizoare si arcuri. Cand voi dispune am sa o las jos.
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • #51
              Merge doar cu arcuri.Daca pui si amortizoare o sa injuri toata primaria ,de la paznic la secretar la consilier si primar,groapa si omu...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #52
                e bun cind vi la stadion ne punem tricourile la uscat pe el
                si cit despre coada de rechin da`o jos ca e aiurea
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by boris View Post
                  e bun cind vi la stadion ne punem tricourile la uscat pe el
                  si cit despre coada de rechin da`o jos ca e aiurea
                  gata m-am suparat!! si io care credeam ca o sal folosesc singur cavd spala nevastamea lenjerie intima

                  Iar coada de rechin no dau jos nici de-al draquinca ii mai pun 2 cozi de caine,2 de iepure si una de urs

                  @@una cu dedicatie
                  Attached Files
                  Last edited by ROAD EMPIRE; 4 June 2008, 18:02.
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #54
                    Draga, Egon , tu stii ca te respect si nici nu imi place sa fiu carcotas dar nu pot sa nu mentionez ca eleronul acesta pur si simplu nu este pentru masini ca Loganul (fie ele cu suspensie sport sau fara). Modelul acesta de eleron este folosit de obicei la masinile sport japoneze gen RX7, Supra, Integra, GTR, Sylvia etc, unde probabil au si un efect de apasare aerodinamica. Deci pe langa faptul ca nu are nici un rol in aerodinamica, chiar nu se potriveste pe masina asta. Deloc. Sper ca nu te-ai suparat pe mine
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Mareom si eu te respect! Si stiu ca nu are nici un efect de aerodinamica,dar eu lam vazut pe masina lui adi_trif (e identic) si mi-a placut chiar iam propus sa mi-l vanda mie.Ma refuzat politicos spunandumi ca a lui ramane pe masina.Atunci ma ajutat Xp si mia spus sa caut la logtunning de unde chiar lam cumparat.

                      Stii ce e curios ca lui Adi_trif nu ii mai zice nimeni ca nu e bun eleronu !!!! Doar mie IN fine ...Never mind
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • #56
                        Eu de exemplu nu i-am scris nimic de eleronul lui Adi_trif pentru simplul fapt ca nu m-am uitat niciodata la masina lui. De obicei citesc doar sectiunile cu masinile celor pe care ii cunosc. Scuze de off
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Am inteles!! Oricum nu e nici o problema ca nu ma supar
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #58
                            Nu inteleg de ce ai lasat pleoapele nevopsite in culoarea masinii?
                            In rest ok

                            Comment


                            • #59
                              Ptr ca asa imi plac negre si nevopssite
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • #60
                                Da da e faina mie imi palce
                                si semnu` de pe capota e fain
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google