pe ea o cheama lolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe ea o cheama lolo

    eu am ales modelul dar a ales-o sotia mea.este din aug 2007 are deja 11000 km,a ajuns galbena si umbla de nebuna prin div locuri.
    Attached Files

  • #2
    Adica, acum este TAXI,multi km.fara probleme si sa produca bani pentru tuning !
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      Sunt curios, unde ai facut fotografiile? Sa-ti traiasca lolo-a
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • #4
        Frumoasa masina si frumoasa culoare..Iti doresc multi, multi, multi km fara probleme...

        Comment


        • #5
          de ce tocmai "lolo" ? )

          Comment


          • #6
            taxi s-o stapanesti sanatos daca vede maicamea pozele ma da afara din casa ca si ea rosu dasta vroia

            sigpic

            Comment


            • #7
              pozele sunt facute la babele la telecabina.lolo inseamna rosu,sau in general frumos pe tiganeste,si numele a venit de la faptul ca sotia mea a vrut masina de cand a vazut-o iar eu am glumit ca a ales rosu ca tiganii.
              apropo de tuning nu sunt inca hotarat ce sa fac la capitolul asta.

              Comment


              • #8
                Sa o stapanesti sanatos. Parerea mea personala este ca rosu este o culoare ce se preteaza bine la tunning.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme!
                  Si am si eu o intrebare, se ajunge usor la Babele cu masina? Adica sunt pante abrupte pe drum? Si de unde se intra pe drum, de pe soseaua de Targoviste sau de pe DN1?
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    se poate intra din drumul de targoviste pe la cabana cuibul dorului sau la intrarea in moroieni cred.iti recomand la urcare sa o iei pe la moroieni.ceva probleme apar de la intersectia piatra arsa dar cu grija se poate ajunge.nu recomand decat vara ,eu am prins ploaie la coborare si am avut un morcov mare infipt stii tu...............
                    p.s. multumesc tuturor la fel.
                    Last edited by taxi; 7 December 2007, 11:27.

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc. Normal ca vara ma duc, nu am chef sa raman pe acolo sa chem pe cineva sa ma tracteze.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google