B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • macar - te simtisi si tu bine si i-ai facut portiera guler ? asta ...dupa ce ti-ai facut rost de alta bineinteles

    Asteptam rezultatele + trebuie sa vorbim.
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • nasol ca abia o aranjasei si pe ea si a venit asta sa o faca lata....bine ca o rezolvi pana vineri!

      Comment


      • rezolvasi ceva?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • Zi Cosmine, facem sau nu schimbul?
          sigpic

          Comment


          • gata masina ... dimineata am montat usa ( cate chestii cu skepsis prin usa aia..clanta, motorase, geam ) ... a iesit aceptabil .. oricum eu nu sunt asa fitzos si va fi montata o alta usa in curand ..dadou (baietii stiu de ce )

            Maine sau zilele viitoate masian va primi un polish gratis cu laptic si pasta ca la carte ;
            Ieri am pus autocolant imitatie carbon pe toate manerele de la usi ( multumesc Ariciule pentru model)

            @iamagii - nu fac shimbul decat daca imi pastrez distantierele
            Attached Files

            Comment


            • Ma bucur ca ai reusit sa o faci a iesit bine.

              Felicitari pentru manere arata bine acum trebuie sa faci si stalpii usilor la fel sa fie in acelasi ton.

              Bravo imi place din ce in ce mai mult masinuta ta.

              Spor in continuare la ceea ce mai vrei sa ii faci.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • A iesit foarte bine lucrarea din cate observ eu. Mistocara masinuta, imi place
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • hmmmm azi nici nu am auzit "zumzetul albinutei" ...
                  Attached Files

                  Comment


                  • dar i-ai vazut prestatia multa bafta cosmin.. nice ryde
                    sigpic

                    Comment


                    • O masina deosebita,un proprietar deosebit.
                      M-a dat si pe mine o tura Cosmin cu masina si imi place maxim cum sta pe drum si cum merge.
                      Sa auzim de bine.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • eee o albina zgomotoasa ..ce sa mai bravo pt ce ai facut si uitasem si cracanata...imi place nea cosmin bravo pentru masina.felicitari.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Felicitari domnu pentru prestatie atat la liniute cat si in afara acestora.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Porbagaju ramane asa....sau ii pui eleron?

                            Comment


                            • Felicitari pentru prestatia de la Mioveni.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • @B-53-SDP - multumesc Cipriane pentru aprecieri si multumesc pentru zilele trecute ..stii tu de ce .
                                @NPoWer - s-a auzit a doua zi... mi-a parut rau ca nu m-am bagat in prima zi.
                                @florin_dnf - nu mai ma lauda atat ...
                                @anonimboy - nu stiu ...deocamdata nu mai umblam la exterior
                                @Doc - multumesc ..in scurt timp modificam ceva ..
                                @al!n - multumesc pentru corpul clapeta, pentru ajutor si asistenta ..

                                Si dupa ce am multumit sa zic ce modificari am mai facut inainte de Mioveni si dupa ce am mai patit :

                                -Albinutza a primit 2 Marangoni ZetaLinea noi ...
                                -amortizoarele scurtate si intarite pe gratis , 1 spira fata + 1 spira spate taiate
                                -o statie de la Skandal pentru care am muncit la un Seat
                                -o incercare de colantare pe manerele interioare (daca rezista le fac pe toate)

                                Plecam la Mioveni , vine ziua curselor ...ne dam pe rosu la benzina ...plec spre bucuresti , seara am niste treaba spre Semanatoarea (eram pe rosu , aglomerat ) si opresc in benzinarie , bag benzina si cand sa dau cheie nu o mai ia ... dupa zeci de telefoane aflu ca pompa de benzina este problema ..o trag pe margine si ma intorc dimineata pana in ora 5 sa o tractez ( 2 zile nu am dormit si nu am fost eu) ...

                                Multumesc GIGI , multumesc celor care au sunat dimineatza sa se ofere sa ma ajute , imi cer scuze daca am deranjat , iar pentru restul "roata e rotunda"
                                Ii multumesc in special lui Dsign pentru alergatura si toate cele...raman dator oricand la ori ce ora !

                                Albinutza merge perfect!
                                Attached Files
                                Last edited by cos_min_i; 1 July 2010, 12:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google