B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si tu mai "bula" i le-ai dat fara un prezon)).
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • talent dau pe albinutza ! ! ! Da cu ce ocazie???
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • ooo ..ce bine ii sta la albinutza cu jantili astea
        PS : Eu nu dau bacu...am luat permisu )

        Comment


        • Belea...Cosmine,maine am uleiul...
          sigpic

          Comment


          • as fi vrut eu OZ ..mult mai usoare decat ale mele

            Multumesc Dacia Shop pentru placute de origine ATE si multumesc Fuguletz ca ai tras de mine sa mi le schimb ..
            Attached Files

            Comment


            • te`ai calicit , nu iti puneai ferodo premier....stii doar ca sunt excelente.

              Comment


              • Nu prea s-a calicit... Ate sunt mai sanatoase putin.

                Comment


                • ATE pe discuri Ventilate RULLZ ... asa am si eu pe VAN si tine frana de 100 ori mai bine decat alea de fabrica ... Cu placere COSMIN, acum stii la cine sa apelezi ca sa traga de tine
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by aleXpeed View Post
                    Astia de la Racing Nick mi-au spus (atunci cand le dadusem mail) ca in aia 315 euro primesc decat axa care intra frumusel in motor fara nicio modificare. Sa primesti tot ce e in poza? Miram-as, arcurile alea de la supape or' fi mai tari.
                    329 ca a mai crescut si tva intre timp .
                    Te mai costa 150 euro softul , cureaua de distributie si cam atat :p
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • @CataFOF ,fuguletz - ATE sunt mai scumpe decat ferodo premier ...cu ele vin din fabrica Van-urile
                      @Cristi_Xp - multumesc Cristi ..chiar vroiam sa sun sa stiu cat e axa .. intradevar intra si distributie si soft si montaj ...

                      Comment


                      • ba..le`am avut pe amandoua pe masina , stiu cum sunt .
                        ferodourile tin mult mai bine , mai ales la viteza mai mare.

                        Comment


                        • Deja o dam in diverse pe aici, Fofuleeeeeee ATE pe discurile de van ... or fi ele stock sau etc ... dar la 220lei cat am dat pe ele sigur nu sunt ca alea de fabrica... si ca tin mult mai bine la viteze mari ... cat poti sa alergi cu o masina ? benzinarul cu tupeu in bucuresti maxim 150-160km/h ca dai de o curba sau prinzi un semafor ... iar cu diesel-ul maxim 110-120 cu aceleasi conditii!!
                          sigpic

                          Comment


                          • fulgule , vorbim amandoi si ne intelegem separat....

                            Comment


                            • 23A - 15 Iul 2010

                              iti trimit o pozna
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumesc mult maestre ...

                                Vineri AC-ul zboara de pe masina ...MCD pazea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google