B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • raspunde-mi si la a doua intrebare pls si scuze de poluare topic

    Comment


    • @ cosmin mcd nu are rost sa va certati si nu au rost invidiile din simplul fapt ca a batut cgk o data. nu au intrat zilele in sac. cine va avea ceva de demonstrat o va face.

      @ razvanamza serpii iti indreapta curba de cuplu. mai putin in ture mici mai mult in ture mari.

      Comment


      • Mah, cineva ia prea in serios competitia asta... Si daca chiar se doreste a fi serioasa competitia, eu cand as observa ca cineva e mai bun ca mine, m-as apuca de treaba. As face in asa fel incat sa am fierul cel mai bun...

        Dar na, eu sunt eu si altii sunt altii. Oricum, prietenia pentru unii se sfarseste in momentul in care ii bati la linie. Hai, fiti seriosi. Nu de alta, dar ma ofticati, ca va dati fara mine.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by razvanamza View Post
          raspunde-mi si la a doua intrebare pls si scuze de poluare topic
          4-2-1 pentru ture mari adica 4 tevi se unesc in 2 apoi in 1 sau 4-1 pentru ture mici,adica toate 4 tevile se unesc intr-una mai mare.
          Scz de off
          AG 16 Y M A

          Comment


          • nu`i adevarat , depinde cum ii faci , scurti -cuplu jos , lungi - cuplu sus. pt marx e asa , completarea a facut alin amanuntit.
            razvanamza , ti se misca corpul clapeta ? sa`r putea sa fie de la filcor , putere prea mare.

            Comment


            • Automat 4-2-1 vin mai lungi decat 4-1,asta daca sunt facuti cum trebuie.asa poti face 4-2-1 cat galeria stock da nush ce efect ar avea.
              In fine...vedem cum o sa se simta masina lu cgk...si inca a unuia de e vecin cu voi de are unu patru si e programat maine dim la 8 pt sSSSSerpi
              AG 16 Y M A

              Comment


              • invidiosi? si asta e ultimu posta despre subiectu asta...
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • nu, sar putea sa fie ca n-are tot 4 prinderi ca si tulumba originala. filcoru' n-are nimic. Zau, e un alt filtru sport. considera ca am o tinichea din targ si gata, ok?

                  Comment


                  • pai oricum asta mi`a ramas in cap de cand vindea ala gogosi , o tinichea , de fapt , un filtru banal facut de romcarbon buzau.

                    Comment


                    • FOF, mie deja mi se pare ca ma ataci personal. nu am nimic personal cu tine, nu inteleg ce ai de impartit cu filtrul meu. daca ziceam Green sau K%N salivau toti. hai sa nu mai poluam degeaba topicul omului. eu am intrebat acolo cu totul altceva. sau poate vrei sa-mi arati o prindere "calumea" de la KN sa vada si ochiu' meu...

                      Comment


                      • daca vrei iti arata o prindere custom , nu e mare inginerie , si daca gandeai umpic la fata locului puteai si tu singur sa o faci.
                        nu te atac , dar ma mir ca inca esti luat de aburul filcor si ca nu ti`ai dat seama nici acuma ca e o mare TEAPA....

                        Comment


                        • poate pentru ca am vazut dincolo de abur si am realizat ca e un filtru sport de hartie si atat?? eram constient de la bun inceput. masina se misca mai bine si asta nu fiindca e un filtru minune, ci pentru ca asta trebuia sa faca. indiferent ce scrie pe carcasa. ce o fi asa de greu de inteles?

                          Comment


                          • iti spun eu ce ai simtit , doar placebo.

                            Comment


                            • Originally posted by cos_min_i View Post
                              da asta seara am luat "BATAIE" esti multumit MCD ? A 3-a oara nu a mai vrut sa se dea ca stia de ce a batut... si Fug nu e de aceeasi parere ..el zice ca te-a batut .
                              P.S. eu stiu ca e si softat...DOC ai FUG softat la tine?
                              Eu nu m-am laudat ca te-am batut , tu ai sarit ca eu nu am scris de prima cursa ...

                              Nu conteaza ... eu nu m-am plans cand mi-am luato de atatea ori si nu am fost invidios... o sa vina serpi si mai stam atunci de vorba...

                              E timp Dany , macar stiu ca tu nu te oftici
                              ba dar nu o sa vezi atata barfa si curvasarare nu am permis si gata o sa ne dam dupa ce imi iau permisu stai sa atati pe alti sa se dea gata te-ai suparat ca nu sa mai dat inca o data dak nu a mai vrut sa dat de 2 ori si asta e dak ai ratat pe a 2 treapa sti tu ca sunt de batut si asta ne dam cand o sa mil iau inapoi acuma cauti nod in oaoura si eu nu am zis nici o data ca l-am batut pe mcd sau ca m-a batut sau ce zici u acolo si bravo pt serpisiori abia astept sa te vad cu ei

                              Comment


                              • Va relaxati, sau va dau vacanta? N-am vazut asa ceva. Va rog sa nu va mai intepati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google