B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos, sa ai grija pe curbe sa nu abuzezi! Pune-ti si tu suruburi d-alea la fuzete.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Frumoasa lucrarea, insa nu-mi place culoarea. Nu o puteai face rosie? Era mai tipatore.

      Comment


      • Interiorul motorului va fi negru si galben ...de aceea am ales aceasta culoare
        Nu-mi pun suruburi pentru ca au un dezavantaj

        Comment


        • Cosmine, oricum masina tot o sa ramana urata... degeaba ta chinui Tot pierzi la liniute ma


          Da-mi si mie un pret pentru bara stabilizatoare
          sigpic

          Comment


          • ingreunezi ma masina )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • sunt invidiosi Cosmine ca nu au si ei....nu pune la suflet
              sigpic

              Comment


              • intrebare tehnica: de ce ai facut prinderile asa in lateral la bara stabilizatoare?
                sigpic

                Comment


                • Foarte frumos lucrat. Vad ca esti pasionat de treburile astea. Poate facem intr-o zi un workshop pentru delsol. Am in cap niste modificari de genul asta si mi-ar prinde o mana de ajutor.

                  Pentru greutate redusa poti apela la duraluminiu sau scandium.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
                    intrebare tehnica: de ce ai facut prinderile asa in lateral la bara stabilizatoare?
                    Descarca mai bine in oala amortizorului, in zona prinderii flansei.

                    Poate pune Cosmin niste poze cu bara pe masina si apoi poze cu bara mea Wiechers, cu reglaj
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • mersi dsign
                      sigpic

                      Comment


                      • Felicitari pentru castigarea campionatului de evacuare si pentru ultimele modificari aduse albinutei.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • @Cristi_Xp - ma mir ca nu mi-ai mai zis de servo
                          @iamagi - a zis bine GVG , invidios
                          @Doc - oricand , stii ca imi place sa-mi bag nasul ... trebuie sa vorbim si sa-mi raspunzi la PM
                          @dsign - sunt poze http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=2240
                          @B-53-SDP - multumesc ;

                          Fiecare are un vis , al meu pot sa zic ca este mai mult de jumate implinit si sper sa-l duc la bun sfarsit si pentru asta ma ROG sa-mi pot pastra masina pana reusesc sa o achit ,dar pana atunci

                          Comment


                          • salut! frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente!

                            ps te-am vazut ieri pe la 18-19 pe giulesti
                            fara semnatura

                            Comment


                            • saptamana trecuta si ieri am umblat putin la suspensie si chiar se simte diferenta ..este mai soft ! Multumesc Dsign pntru gazduire !

                              Urmeaza sa mai inovez ceva ...idei sunt dar trebuie sa gasesc portitele !

                              @ecstasy2001 - multumesc pentru aprecieri !

                              Comment


                              • Sunt primul la plimbare ... Lista incepe cu mine, da!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google