B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • verziiii !

    Comment


    • Verzi o sa arate ca o broasca. Ti se pare ca Loganul are culoare si forma corespunzatoare pentru jante verzi?
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • ce vrei sa scrie pe jante ? incerc eu dar nu cred ca voi reusi :-s

        ps: vopsita toata janta? sau doar buza ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • am gresit eu , miezul negru si buza verde , e ceva care nu a mai fost pe logan , deci parerile sunt impartite.
          cosmine , umbla la culori in photoshop si fa`ti o idee.

          Comment


          • Am zis si eu nu am facut Doc... ai dreptate si mai sunt si pline

            Astea sunt de prezentare pentru alte placeri o sa-mi iau 2 bucati usoare

            textul " Bee the best you can Bee" pe buza ...

            dar nu textul e problema... culoarea jantei
            Last edited by cos_min_i; 28 February 2011, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • m-am jucat dar nu prea mi-a iesit

              ps : scrisul nu imi iese deloc )
              Attached Files
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • Negre cu buza verde-martian ar arata cel mai bine. Ce-ti mai plac si tie jantili late).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • cand vrei treci pe la mine sau suna-ma si ne vedem pe undeva sa iti dau ceva ce iti lipseste
                  Attached Files
                  Cristi-VNC

                  Comment


                  • anul trecut Albinutza la Brasov vedeta anul asta nici o poza nu am vazut cu ea...

                    Pai sa nu te ambitionezi ....

                    Comment


                    • duminica seara primesc un telefon de la un prieten si imi spune "ca imi atarna farul din stanga pe langa bara" ...unu taximetrist nu a apreciat bine distanta si mi-a luat aripa stanga , bara fata , farul si capota ... macar a avut bunul simt sa lase numarul de telefon sub stergator ...

                      Maine Albinutza intra in service pentru reparatia integrala a fetei

                      Comment


                      • Nu prea ai ce sa le ceri la taximetristi toti sunt niste idioti ,nu stiu cine le da permisul.Am avut si eu anul trecut un accident cu un taximetrist ca nu mi-a acordat prioritate.L-am intrebat unde se uita!???si mi-a zis ca nu a vaz semnul..si semnul era mai mare ca capu lui ....!!!mie scarba.
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • @Mariusrs - daca sunt unii tampiti si idioti nu inseamna ca toti sunt la fel ;)... sunt unii care sunt adevarati profesionisti ! este adevarat ca unii sunt tampiti rau de tot .
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • imi pare rau pt Albinutza

                            Comment


                            • Imi pare rau pentru cele intamplate si sper sa o rezolvi cat mai repede.

                              La ce service o faci ? Ai gasit unul bun ?

                              In legatura cu taximetristii sunt oameni si oameni unii de treaba care stiu sa mearga cu masina si altii care nu sunt de treaba si nici cu masina nu stiu sa mearga.

                              Nu trebuie sa ii bagam pe toti in aceeasi oala.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • nasol incident se intampla si nasoale .... macar a fost unul cu bun simt ca altfel te manca de bani sa o repari
                                Interactive Design Lights & Sound <- click

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google