B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incearca sa ii dai un polish la farul din dreapta ... sigur va iesii cum trebuie !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • a venit caldura ,a prins putere si albinbuta. bn ca ai rezolvat , a iesit foarte bn.ai trecut-o pe numle tau ?

      Comment


      • @Dany_DNY - nu cred ca farul e de vina ..oglinda
        @911 YTM - urmeaza ...sa ma vad cu perioada nederminata in contractul de munca si apoi facem demersurile

        Comment


        • mi se pare mie sau e diferenta de culoare intre aripa dreapta si spoiler fata ? In rest ... arata bine masina! Incearca cu lupe
          sigpic

          Comment


          • lasa frate lupele ............ia ti ce ti trebuie :P
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • asa mi s-a parut si mie ... cum bate lumina ...

              lupe o sa fie , dar mai intai avem alte prioritati

              gand la gand trage

              Comment


              • stopurile sunt sus ...

                mi-a ramas un stop sa incerc sa-l desfac ..am timp de joaca , mai trebuie feon
                Attached Files

                Comment


                • Stopul de fabrica nu se poate desface cu feonul.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Pai era si normal sa fie diferenta intre faruri...oricum a iesit f bine masina!
                    Vezi ca stopul de fabrica e sertizat la cald...il desfaci doar cu flexul sau cu ciocanul...daca se desfacea...eheeeee...stoapele lu' Matheo erau cu leduri din brichete fata de ale mele...
                    sigpic

                    Comment


                    • Stii ca vreau stopuri cu semnal alb, daca mai stii pe cineva cu un stop de dreapta sa fac schimb, ar merge o manevra. Seamana nitel cu a lui Dragman in spate.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • saptamana viitoare va fi din nou cracanata ...2 roti deocamdata

                        Azi am dat cu polish putin pe unde mai aveam 1,2 zgarieturi si am facut curatenie in ea (curatat mocheta , presuri , scaune ,bord ,fete de usi ) sa vedem cat tine

                        2 poze cu albinutza din INOX
                        Attached Files

                        Comment


                        • O sa-ti sparga mustaciosii masina ,
                          Sa-ti fure albina,
                          La remat sa o "plimba",
                          Ca albinuta se credea MASINA.
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Nu o fura mustaciosii ... e protejata si parcata la vedere ..
                            Last edited by cos_min_i; 4 April 2011, 00:08.

                            Comment


                            • Hai ca se vedea bine masina...si dau f bine stopurile alea

                              Comment


                              • eram in graba Marius ..imi pare rau ca nu m-am oprit sa mai vorbim

                                am uitat sa spun ... ieri am remontat bara stabilizatoare ...

                                cat aveam bara data jos aveam impresia ca troncane toata fata si nu pot controla directia ... cum am pus bara nu mai bate nimic ...in continuare nu-mi vine sa cred cum dupa 90 mii de km nu imi bate nimic !
                                Last edited by cos_min_i; 4 April 2011, 10:49. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google