B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am eu o vaga idee ca imediat ce ai primito teai dus sa o probezi ( doar asa de forma sa vezi cum ar veni )? cum e are loc ?
    arata bine dupa ce oi polishao la interior cred ca v-a fi simtitor fata de admisia aia contorsionata de logan
    bafta la montaj
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • Originally posted by cos_min_i View Post
      nu o vopsesc ... o polisez ...
      te rog nu )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Originally posted by lau911 View Post
        am eu o vaga idee ca imediat ce ai primito teai dus sa o probezi ( doar asa de forma sa vezi cum ar veni )? cum e are loc ?
        arata bine dupa ce oi polishao la interior cred ca v-a fi simtitor fata de admisia aia contorsionata de logan
        bafta la montaj
        Inca nu a ajuns la el, "doarme" la mine in seara asta si maine pleaca spre Cosmin. Spor la montaj!
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • ...............
          Attached Files

          Comment


          • stretchhh

            Comment


            • urat iti pui table...
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • chiar ca urat ... au fost montate pe spate in seara asta ...maine le fac poze si vor urma 2 de 9j ..
                in week end avem treaba..

                am uitat 15 kg tabla 8j + firestone 195/50/15
                Last edited by cos_min_i; 12 April 2011, 23:16.

                Comment


                • SI nu sunt cam grele pentru ceea ce vrei tu ?

                  Rau nu arata dar sa nu le lasi negre.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • astea sunt sa arate bine(dupa placul meu) SDP... pentru cumparaturi va fi altceva pe fata ...
                    Culoarea ..nici eu nu stiu cum le voi face ...

                    Comment


                    • Originally posted by cos_min_i View Post
                      chiar ca urat ... au fost montate pe spate in seara asta ...maine le fac poze si vor urma 2 de 9j ..
                      in week end avem treaba..

                      am uitat 15 kg tabla 8j + firestone 195/50/15
                      Seara a fost foarte stresanta pentru tine nu? sincer imi era ca o sa incepi sa arunci cu lucruri pe acolo prin vulcanizare, pare rau ca a decurs asa operatiunea dar ti-am zis ca se incalta foarte greu astfel de jante....

                      Originally posted by B-53-SDP View Post
                      SI nu sunt cam grele pentru ceea ce vrei tu ?

                      Rau nu arata dar sa nu le lasi negre.
                      Din potriva ca negre dau cel mai bine pe masina le-am vazut live si arata foarte foarte bine
                      Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

                      Comment


                      • Eu am cantarit rezerva mea si avea 15kg cu tot cu cauciuc.
                        8j , 15kg nu mi se pare grea.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • a ajuns admisia ..multumesc mult lui CORI din Focsani ... la prima vedere si dupa 2-3 masuratori este putin mai "scunda" decat cea originala cu tot cu carcasa filtrului ...banutul de la clapeta pare sa aibe aceeasi dimensiune cu cel original ,dar este loc pana la 60 pentru largire...in week end voi incerca sa o pun pe masina ...

                          jantele au o singura poza ...URATA... ajung tarziu si nu am cu ce sa fac poze, in plus nu sunt pregatite pentru poze !
                          Attached Files

                          Comment


                          • Cu placere Cosmin! Ma bucur ca a ajuns intreaga, ca nu am reusit sa gasesc o cutie in care sa incapa.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • URATA..... lasa rotile negre ma ca da bine asa.....
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • OOOOO in sfarsit incepe tot mai multa lume sa modifice si motoarele, bafta !
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google