B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suratele dublatele

    Jantele lui sunt de 8J pe fata si 9J pe spate, ET-ul nu se stie... ideea e ca spatele jantei si pozitia pe butuc este identica cu cea de Logan, doar buzele sunt scoase in afara

    Parerea mea: lasale negre ca sa fie cat mai simple;) nu sunt genu de roti care sa fie bling bling, e deajuns ca sunt super late si mari, mai trebuie si o culoare tipatoare ca sa fie vazute din avion.... nu cred ca este cazu, ceva discret, o dunga subtirica pe buza si atat
    Iti mai trebuie un capacel de plastic sa astupe capacu de la rulmenti/piulita de la planetare, am vazut ca exista pe Logan Van, dar nu modelul care astupa si prezoanele
    Attached Files
    Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

    Comment


    • mai lasa`ne ma cu ideile tale , ai prostit lumea cu jantele astea tiganite.
      sa`i pui omului guma corect pe janta , in locul lui nu`ti mai dedeam banii de manopera.

      Comment


      • Originally posted by CataFOF View Post
        mai lasa`ne ma cu ideile tale , ai prostit lumea cu jantele astea tiganite.
        sa`i pui omului guma corect pe janta , in locul lui nu`ti mai dedeam banii de manopera.
        Dute ma de aici.... nu am prostit pe nimeni, el a venit ca vrea... nu i-am bagat eu pe gat...
        Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

        Comment


        • mito masina dar de unde ai comandat filtrul si tubulatura

          Comment


          • Deci clar trebuie lasata de spate

            Arata bine rau jantele,eu zic sa lasi jantele mai "classy".
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • daca poti sa imi spui si ce tip anume e filtrul

              Comment


              • @mario_09 - ultimul - simota

                Azi DVL a mers cu mine si am pus anvelopele corespunzator ... foarte maleabile Marngoni fata de Firestone ... plumb intrat pe 9j .. 5g/10g si 0g/5g

                Prima impresie s-a schimbat tinuta de drum si raspunsul ,dar inca nu am testat aderenta pe viraje stranse in viteza

                Comment


                • Ai grija cu stretch cum fortezi pe curbe, poate gumele mele au fost cam praf, nu am mers niciodata cu stretch dar cu gume bune, sper sa fie mai altfel, in rest cred ca pierde repede aderenta pe lateral, stau trase, oricum, arata super. Eu zic sa incerci un interior rosu, cateva virtualuri n-ar strica.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • iti trebuiau taloan mai mare pe spate un 55 60 sa arate ca fata pe spate ai guma trasa mai mult si e mai mic talonu fata de cele dupa fata nu prea e estetic suspensia e buna cauciucu te induce in eroare
                    (da jos maragoni da-mi-le mie si gata ) glumeam
                    sa zici cum le vrei colorate fac cateva VT
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • o sa testez aderenta in curand ...

                      de firestone as vrea sa scap sa iau 2 maragoni tot pe fata..imi place mai mult cum arata...

                      tv-uri : ..mai low de spate si janta neagra cu muchia dintre janta si cauciuc gri , galben aprins sau culoarea masinii

                      Comment


                      • cateva pe fuga
                        Attached Files
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • buna ideea cu stickerele...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • pun si eu o poza prinsa de paparazzi .
                            Attached Files

                            Comment


                            • A doua... intru la idei de viitor, sa tunez si eu tablele sa arate bine si iarna, aia cu dunga galbena e blana rau!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • ASTEPT IDEI / VT -uri ... la sfarsitul saptamanii viitoare voi pune in aplicare ideea cea mai votata

                                Ieri am primit 2 stikere : "i love speed bumps" pentru ca ating la fiecare speed bumper si "semnul de la "DUB"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google