B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masina e in plafonare pe tr5 si atinge 213km/h, si tine cont ca viteza asta e fara nici o opturatie.
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Originally posted by MCD View Post
      fara nici o opturatie.
      fara ce ? poate fara frecarea cu aerul , ca opturatie(defapt obturatie) e cand ai dintele cariat si ti`l gaureste sa bage o plomba.

      Comment


      • mi s-a facut o oferta foarte buna pentru ATS dar nu am acceptat
        Attached Files

        Comment


        • sa nu te prind ca dai ATS urile alea. nu fii nebun.

          nu te a ars ma soarele ieri ? pe mine m a lesinat.

          Comment


          • Frumoase rau si Borbeturile astea...dar ATs urile banuesc ca-s mult mai usoare daia le tii..
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • wow .... ce tari sunt
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • frumoase rau jantele !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Originally posted by cos_min_i View Post
                  mi s-a facut o oferta foarte buna pentru ATS dar nu am acceptat
                  Nu iti trebuie tie jante dastea...mai au si cauciucul montat invers (probabil era de pe partea lui stanga).
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • poate merge mai mult cu spatele ... pinion mai mare ... demaraj mai mare

                    ps. cosmin, sper ca nu m-ai uitat
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Da erau de pe stanga ...am refuzat dar ca idee sa vad cum dau doar ...

                      Deluxe , nu am uitat ,trebuie sa-mi fac putin timp sa alerg , nici tu nu uita ca ai zis ca nu te grabesti ...

                      Comment


                      • Cosmine mersi mult de sfaturi. Te tin la curent cu evolutia masinii si cine stie poate o si "cobraresc" la un moment dat sa-i mai inmoi serpisorii lui Flo.
                        Imi pare rau dar n-am apucat sa va cunosc personal pe toti.. Deci cine-a mai fost ieri pe-acolo si n-am schimbat doua vorbe cu el?
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • eu......................

                          tu iei warn curand...
                          Last edited by Cristi_Xp; 18 June 2012, 14:02.

                          Comment


                          • Cobra mi-a facut placere sa vorbim ... astept sa o mai pui putin la punct ... sa ma tii la curent ...
                            Amza are prioritate la volan acum ...
                            cateva poze cu starea actuala a masinii la motor ... foarte multumit de cum s-a miscat pe seara ...
                            in curand va veni alt ambreiaj ,care nu-l schimb imediat dar sa fie si va incepe alt proiect ,nu dau detalii pana nu-mi iese
                            Attached Files

                            Comment


                            • Da de ce e asa de joasa?La tara sau la peste cu ce te duci? .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • 1.4 MPI Rosu Ferrari.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google