B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba, al dracu facut, si eu am zis la fel. La iarna, suspensie normala si roti mari. Nu-i de gluma cu handicapatii astia de la primarii/ societati de salubrizare.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • baieti - cu parere de rau nu am gasit cauciucuri cu talon de 85 - dar poate aduc pt anu viitor) si inca un accesoriu ne trebuie - un plug ceva in fata - dsing - tu esti cu scuturile si cu prelucratul - nu stii pe unde gasim niste pluguri ceva pt iarna?

      cgk-ule- sper sa te ajute statia sa scapi de pb.
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • frumoasa masina si dotata, felicitari!, continua e super!
        lipsa text

        Comment


        • @Bleizer - multumesc la fel..azi cred ca am dat peste un coleg de-al tau la Ploiesti ..mergeam cu 180 si nu am putut sa vad decat ca era gri , antena de pe masina si bordul incarcat cu gageturi;
          @`dada - multumesc ...daca nu ai fost in stare sa-mi gasesti albinutza ..am rezolvato eu!
          @ Canto - a fost de cel mai mare ajutor ..multumesc mult ...azi cand m-am intors de la TG Mures mi-am bagat carera 100 (full) , am dat silencerul jos ..si i-am dat COX ..cel putin 5 persoane m-au intrebat ce am facut la masina de se aude asa ...unul a tipat la mine pune frana ca intri cu prea mare viteza in curba ..caterinca rau cu statia ..colegu ......
          Azi la plecare m-am intalnit intamplator la peco cu MS-..-NZN .
          Cateva poze de pe drum ...si surprizele de la TG Mures :

          Am avut ocazia de a conduce la benzinarie si apoi la spalatorie 4 modele de FIAT 500 Abarth cu motor 4 cilindri in linie, 1368 cc, 200 CP, 300 Nm ... o jucarie de masina ..foarte,foarte si de al cunoaste pe Mihai Leu care mi-a raspuns la multe intrebari
          Attached Files
          Last edited by cos_min_i; 13 February 2010, 20:41.

          Comment


          • nu aduceai si tu 2-3 masini dalea acasa...tot cu loganu ai venit

            Comment


            • Vad ca te-ai distrat de minune. Cum e cu statia la drum lung?
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • @CataFOF - jumate din una daca aduceam era ideal ...
                @aleXpeed - daca mergi in reprize face frumos..daca mergi constant e cam deranjanta sub 140 la mine ..la tine e altceva!

                Comment


                • Dud..acum am realizat ce inseamna abarth ...deci...sunt senzatie masinutele..adevarate rachete in miniatura ce sa mai....sunt tot tulburat sper ca ai avut ce fura de la maestrul Mihai Leu
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • uite ce face cosmin al nostru cat nu e in bucuresti se joaca cu masinutze la tg. mures(nu ma suparam daca imi aduceai si ie una d`aia mica ) cu ce idei te`ai intors de acolo? ce modificari urmeaza sa fac la albinutza? spune tot acum
                    sigpic

                    Comment


                    • ...Cum e cu antena la statie la 180 nu ti-a luat-o vantu !?ca ii auzeam pe multi ca o ia vantu daca mergi cu viteza mare....) bafta

                      Comment


                      • azaburi..antena aia a fost testata de Lanceru pe masina lui...la vreo 200KM/h...a stat acolo...deci...
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Deci aseara am avut o revelatie si mi-au cam curs balele dupa sunetul lui de esapament deci se aude foarte smecher.

                          Bravo Cosmine nota 10+
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Salut !

                            Man ... arata prea frumos masina ... sa o stapanesti sanatos ! sunt mai nou pe forum , nu prea cunosc lumile )) ! Hai noroc ... mai vb !

                            Comment


                            • @`dada - ete surprise !
                              @ matheo66c - mie imi spui ..asa fi dat in cap pentru o buburuza de genul;
                              @azaburi - era putin cocosata presupun dar nu s-a clintit ..e foarte mare talpa ...ii multumesc inca odata lui Canto care mi-a mai imprumutato aseara .
                              @SDP - e nici chiar asa ..uite ca nu am apucat sa ti-o dau sa o conduci, dar cu prima ocazie o sa vezi ca nu mai e asa senzatie din interior !
                              @gambel - multumesc mult , bine ai venit printre loganisti..aici gasesti o comunitate foarte stransa ..gata sa-ti sara in ajutor.

                              Comment


                              • Azi Albinutza va primi un mic cadou pentru siguranta ei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google