B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vedem ce parere are de propunerea mea, apoi o sa-ti zic ...

    Comment


    • scuzele mele dupa ce am postat am observat ca n-ai toba stil japan!!! Insa frumos lucrat golanu!!!

      Comment


      • Cam asa o vad eu de la spate!
        Vopseaua pe bandou n-a fost prea reusita
        Attached Files

        Comment


        • esti al dreaq...te las ma sa termini in fata mea de fiecare data cand ma dau cu tine multumit?
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • noul model de albinuta: cracanata si cu 2 ,,chestii" rotunde intre picioare. bafta in continuare la modificari!

            Comment


            • Originally posted by MCD View Post
              esti al dreaq...te las ma sa termini in fata mea de fiecare data cand ma dau cu tine multumit?
              faci cum faci , da tot sa nu cinstesti omu
              PS cosmine , lasa ca are de luat 300 ron de la brasov...ii impartim ?

              Comment


              • @soculuif - nu trebuie sa te scuzi , ti-ai spus parerea si ai venit cu o solutie , lucru care este de apreciat si pentru care iti multumesc...vad ca te pricepi la fotoshop ...as vrea si eu sa fac toata partea de la bara pana in spate la bara neagra... de la bandouri in jos !

                @MCD- nu sunt multumit ,... ma incanta ideea lu FOF ..ar fi o sparla ca s-au adunat cam multe... Ia zis FOF-ule cum spargem banii aia???

                Am spalat Albinutza si e gata de drum ..poze din munti de la aer curat ..daca o sa mai fiu in stare sa tin aparatul... 3 mil in 2 persoane ..nu FOF
                Last edited by cos_min_i; 26 February 2010, 17:24.

                Comment


                • frumoasa masinaa

                  Comment


                  • pregatita albinutza de plimbare? a mea e tare nerabdatoare, deja plange dupa mine sa plecam mai repede) si facem pozeeeeeeee. sa vada lumea ca masinile noastre stiu sa mearga si prin alte parti decat prin bucuresti
                    sigpic

                    Comment


                    • dadadada... a mea a mai iesit ..stie destul de bine drumul spre brasov , rasnov , bran ..doar a fost acum 12 zile ... abia asteapta sa se dezlantuie sunetele vruuummm prprprprprpr

                      Comment


                      • ai vazut ma ca ma faci?.......s-a dus MCDEUUUUUUU a ramas doar un amarat de 1.4
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Respect pentru ceea ce ai facut la Brasov!

                          Cel mai tare.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Felicitari Cosmine pentru burn....ai afumat pe toata lumea...frumos...


                            sa iasa fuuumm!!!!
                            Last edited by matheo66c; 1 March 2010, 01:03.
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • frumoasa manina bafta in continuare

                              Comment


                              • @MCD -faci misto de mine ..nu te iert .. cumperi ulei pentru filtrul sport
                                @SDP -multumesc mult
                                @matheo66c - nea' " de-a latu "

                                Super show a fost la regionala de la Brasov ...albinutza a facut furori

                                astept filmuletul cu BURNOUT-ul sper ca a filmat cineva


                                va continua .....
                                Attached Files
                                Last edited by cos_min_i; 1 March 2010, 01:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google