B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma pompa de benzina era de vina? Daca iti faci si celelalte 3 manere ar fi o idee sa-ti faci si marginile de la aeratoare si eventual consola centrala tip carbon, poate si negrul din jurul ceasurilor de bord.

    Lasa ca te faci tu mare si o sa tii pasul mai bine la liniute, nu ca nu ar tragea, dar se poate si mai bine!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      am uitat 2 poze

      Da, pompa a fost .. se blocheaza sau se arde .. daca se blocheaza se repara prin bataie.. o sa dau aerul jos de pe masina ...il vand si pun "balauri" la motor si axa
      Attached Files
      Last edited by cos_min_i; 1 July 2010, 12:43.

      Comment


      • alea sa le dai la puradei sa le tina la urechi
        lasa cosmine , nu cred ca sa bucurat cineva cand ti`a picat pompa.

        Comment


        • Titiu' de nota 10,iar persoana dintre scaun si volan e de nota 2000.Tare bine se mai tine masina, am vazut'o LIVE la Mioveni si tare bine se mai dadea cu frana de mana ) de'ti facea pofta...Hai sa pui si "balaurii" pe ea si ce ti-ai mai propus sa-i faci ...
          AG 65 V M C

          Comment


          • Oficial Vand AC -ul ...25 mil negociabil ...

            Comment


            • Pui frigiderul la slabit?
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • 25 mil cu tot cu montaj?
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Chiar arata bine autocolantul ala carbon ....buna ideea numai sa nu se dezlipeasca
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by cos_min_i View Post
                    Oficial Vand AC -ul ...25 mil negociabil ...
                    Asta te trage in jos, ti-am zis). Pana atunci eu zic sa incepi sa-l dai jos de pe masina, sunt curios cat cantareste in total!

                    Eventual, inainte sa dai jos A/C-ul, sa faci un test cu cureaua scoasa de la compresor, am inteles ca exista o singura curea adiacenta pentru compresor. Compresorul parca nu este legat la cureaua de accesorii.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • @FANE_CLK - nu 25 mil aerul cu tot ce vine el (compresor, aeroterma, panouri,curele,alternator) ...se va face schimbul de alternatoare,curele, role accesorii, aeroterme... montajul se va imparti la 2 si costa 150 euro
                      @gmv97 -pana acum nu s-a dezlipit..
                      @aleXpeed - trebuie sa facem acest pas
                      @Doc - trebuie ca nu se mai poate

                      Comment


                      • si odata cu aerul jos vine
                        Attached Files

                        Comment


                        • Proasta alegere cu Ac-ul dat jos....
                          Castigi prea putin. Daca tot vrei sa o faci de curse, arunca tot din ea: scaune, banchete, si altele.

                          Comment


                          • eu nu stiu cum de te mai suporta mirela
                            spor la treburi,sa dea Dumnezeu sa reusesti sa iti faci tot ce ti-ai propus
                            si vezi cand eu iti spuneam ca e pompa si unde si cum sa umbli,eu am zis ca s-ar putea sa fie arsa,uite ca ai avut noroc si a fost plina da cah....asa ca daca nu ai un AGENT sa-l cumperi
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • @cezar - aerul nu-l dau jos sa ma usurez... il dau pentru a strange banii pentru axa si balauri
                              @agentule ..mai e o masina cu consum scazut si aer ...

                              Comment


                              • Iti vor ajunge banii din vanzarea aerului pt tot ce ti-ai propus ? Te-ai calculat bine ? Nu o sa turbezi de cald in masina ?

                                Mai am intrebari ...
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google