B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Succes cu proiectul, Cosmin! Sper sa iasa ceva de calitate...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Ce schimbator:O adica cat l-ai scurtat

      Comment


      • Ai renuntat si la termocupla?:d

        Comment


        • bai Cosmine fa si tu frate reclama la mecanicii tai.....pai asa am vorbit? :P
          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

          Comment


          • Spune-ne pe topicul dedicat, ce ai simtit in Seatul ala nebun!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Spor la traba incontinuare...
              sigpic

              Comment


              • @Sibianul...era Cosmin ud tot,intra apa in seat cred
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • @al!n - si mie maestre mi-a parut bine sa vad o parte din baietii din Mioveni ..ai grija si vorbeste cu tatal tau si fa-mi un pret pentru montat/demantat ..ce am vorbit noi ;
                  @`dada - si eu astept mai mult decat tine sa-mi fac serpii si traseul complet.. deocamdata astept prima pereche sa fie gata sa vad schimbarile si apoi o sa ma apuc de ;
                  @SoSoRyNeL - era lung..ma duceam cu el pana in butonul de avarii ;
                  @anonimboy - am facut schimb de radiatoare cu totul ,termocupla exista si acum numai ca nu mai sunt 2 trepte ;
                  @razvanypo - este facuta reclama dar nu aici ..pe asistenta si la intalniri ;
                  @sibianul - ce sa mai zic ...nu am avut cuvinte sa descriu senzatia si nu am nici acum ... un singur lucru vreau dupa experienta cu seatul ..SCAUNE !


                  Filmuletul este din aceasta seara ... am vrut sa fac un test inainte de serpi sa vad cum stau ...si surpriza
                  Last edited by cos_min_i; 28 July 2010, 01:36.

                  Comment


                  • Din cate imi aduc eu aminte ti-am zis ca am plecat prea tare si am patinat mult.........prima tura de ce nu o pui sa vada lumea ca ai luat 3 masini ?am uitat aia nu se pune multa bafta!!!
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • frumos se aude, toba e de belea! hai mei, nu va certati, am fost martor, am filmat, te-a facut MCD-ule, recunoaste
                      lipsa text

                      Comment


                      • @MCD - prima tura o pui dupa ce nu vad verdele , pleci si apoi ratez 2 ... nu te mai oftica ca nu am batut in cuie ca te bat ... o sa ne mai dam ... stricam o prietenie pentru nimic !?

                        @Bleizer - multumesc mult pentru filmare .

                        Comment


                        • daca mai dai jos si servo ...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Lasa servo acolo ca e bun ... stii tu ce mai trebuie
                            sigpic

                            Comment


                            • la facut albina pe MCD rusineeeeee...bv cosmine,pai numai el sa fie numai miez,gata a gasit scuze,asta denota faptul ca moare ,crapa ficatul in el de oftica
                              parere despre ce vrei sa faci la masina e una ok,despre propietar adica tu cosmine,iti lipsesc frate multe piulitze la mansarda,esti dus cu madibubu
                              nici cea mai frumoasa femeie nu ti-a creat senzatia in care ai acuto ca copilot,este?
                              spor la nebuneli si alte chestii
                              respect maxim
                              p.s. de p.s. unghia in gat pina in encefal si-a bagat MCD ca a fost facut de tine
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • Felicitari Cosmine, trebuia sa va dati si a 3-a oara, oricum aveti timp destul, doar nu ne dam pe bani sau alte alea. O sa fie boala mare cu usuratul asta, o sa ajungem sa mergem doar cu sasiul, rotile, un volan si-un scaun de lemn improvizat fara spatar).
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google