DAC-ul De Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    LEX, acolo lucrez. Daca ma vezi pe langa masina nu ezita sa dai un semn.
    Intunecatule sa multumim partidului!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Azi am schimbat si eu termostatul. Masina se comporta mult mai bine, vorba unui coleg care m*a insotit "are remapare acum". Explicatia logica e functionarea in parametri ai motorului.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Baga si caldura :P
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • #49
          deci a fost cum am zis eu cu termostatul ala

          suportul motor inferior de ce l-ai schimbat?

          andy, daca nu schimbi ci bucsile la bascula ... nu ai facut prea mare lucru, vorbim duminica

          felicitari pt tweetere alta treaba nu? media e coax sau medie filtrata?
          sigpicMy ride

          Comment


          • #50
            Coaxiale. Momentan o sa vreau sa schimb sonda lambda din amonte. Imi da niste variatii ciudate rau.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Mai stii cam cate te-a ajuns sa iti pui oglinzi electrice? si cam ce presupune asta... Mersi!
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • #52
                da da spune ne ) ca si ale mele sunt momentan doar reglabile din afara masinii pana gasesc pe cineva sa mi le faca )
                sigpic

                Comment


                • #53
                  pai ai cerut ajutor duminica si nu ti s-a dat? sunt oameni foarte capabili printre care si andy
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #54
                    deluxe nu s-a pus problema ca am cerut si nu mi s-a dat...in primu rand aveam multe intrebari si am uitat de multe...si in doilea rand aveam de gand sa intreb cand dadeam de bani...ca inca nu am sa comand firele si joysticku si n-avea rost sa vorbesc asa pe degeaba...n-a fost cu rautate...am zis ca sa-l pun in tema pe om, in caz ca uit iar poate si aminteste...
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Ia legatura cu siviu_70 pentru comanda ...... iti face pret la tot: oglinzi cablaj etc etc...apoi la montaj mai vorbim ....
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • #56
                        stiu..cu silviu am vorbit deja de asta.doar ca astept sa fac bani pentru ele...daca mai e ceva, mai bine vorbim pe privat sa nu-i umplem threadu omului de discutii care nu au legatura cu masina lui
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Eu oglinzile le-am luat de la un prieten, deci pretul pentru ele nu va fi acelasi si la tine. Cablajul si joystick-ul le-am luat de la Silviu, iar montajul l-am facut cu Beciu si cu Sonykel. Nu e extrem de complicat, dar e muuuuult de munca si de demontat;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            andy oglinzile le am montate si firele am vorbit deja cu silviu..da-mi un pm si zi-mi daca ma ajutati si pe mine si cat ma costa
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              DAC-ul a primit un fratior mai mare. Curand ii voi face un topic unde-l voi prezenta!
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                hep hep... sa-ti traiasca sa bata toate drumurile in lung si in lat de la coclauri la autobahn. si pe mine inca nu mai plimbat cu el.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google