Ag-27-ted

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    arata bine loganul tau...imi place culoarea

    Comment


    • #32
      cum azi a iesit soarele putin, cateva ore am mesterit un spatiu de depozitare de ph2. se putea sa il tai si mai bine pe margini, dar o dreg eu cumva...
      Attached Files

      Comment


      • #33
        frumoasa masina...sa te poarte sanatos!
        unde ai imbracat elementele alea in folia de carbon (o denumire exacta a foliei?) si cat te-au costat! sunt interesat sa imbrac elementele de la grila...
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #34
          ms luciana, le-am imbracat singur cu colant imitatie carbon 3m

          Comment


          • #35
            Cat e metrul de imitatie de carbon?De unde l-ai cumparat ca vreau sa-mi pun si eu ca arata excelent !!Se monteaza greu, e dubluadeziv sau ai pus lipici :P?
            Tinc fest !!

            Comment


            • #36
              nu ne arati si noua stopul central cu leduri? ca sunt curios cum arata...
              sigpic

              Comment


              • #37
                xxxgeoxxx: poze nu am cu stopul, dar nu e greu de facut; in locul becului am pus o bucata de plasitic pe care am asezat 6 coloane a 4 leduri rosii la distanta egala (24 de leduri)
                kalimera: 100cmX135cm costa 160 sau 180 ron , nu mai stiu exact. el are lipici pe spate, dar materialul e foarte casant (gros), trebuie incalzit mult, e destul de migalos de pus . te pot ajuta cu montatul , pt mai multe detalii astept pm de la tine

                Comment


                • #38
                  arata bine loganu ...dar nu arata bine cu pleopele alea
                  cand ai colantat "v-ul " si ornamentul acela de sus cromat ai demontat bara? sau se pot scoate fara sa demontezi bara?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #39
                    ca sa scoti V-ul desfaci suruburile de deasupra grilei , 4 parca sunt , eu asa am facut. pleoapele nu erau lipite in pozele de mai sus, acum cand le-am lipit cu dublu-adeziva, le-am mai urcat putin, nu prea se mai vad deloc

                    Comment


                    • #40
                      multam fain ...imi place enorm consola centrala si exterioru
                      capacele de la difuzoare le-ai vopsit?
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #41
                        nu, sunt cele de ph2 de pe spate

                        Comment


                        • #42
                          interesanta ideea...eu vroiam sa bag o placa o placa perforata in stop ca sa dea impresia de leduri ca la noua kia ceed, da n-aveam nici o idee cum sa fac...da cum ai gandit tu e si mai frumos mie mi place cum vine cu pleoapele alea
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            ms xxxgeoxxx

                            Comment


                            • #44
                              frumoasa masina dany....ingrijita si tot ce ai facut pana acum ai facut cu gust....simplu si frumos....imi place culoarea si app...cat te-a costat sa vopsesti bara de-a intregul si unde ai vopsit-o?D.....puteai sa vopsesti si oglinzile....si arata si mai frumos....oricum felicitari!

                              Comment


                              • #45
                                ms vyoangel, barile au cam 2 ani de cand sunt vopsite, nu mai stiu exact cat au costat dar au fost vopsite intr-un service dacia, iar oglinzile nu le-am vopsit deoarece as vrea sa pun de mcv, iar apoi ramaneam si cu astea daca erau vopsite, asa poate mai am o sansa sa le vand

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google