Ag-27-ted

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    nu nu, eu m am gandit de mult la asta..de cand am vazut primu sandero ...da nu le gasesc ...glumesc )) bravo lui ca a facut rost...panourile intregi de ph2 nu-si merita banii fiind doar de ordin estetic
    sigpic

    Comment


    • #62
      frumoasa masinuta, imi place consola, multi km fara probleme
      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

      Comment


      • #63
        ms MVP-ule, ms UCN

        Comment


        • #64
          azi am reluat facutul manerelor. inainte aratau ca in prima poza si nu mi-au placut cum se imbinau, iar azi le-am decolantat si le-am unit cu chit cu fibra. am adaugat si buzunare de prestige la panou. acum urmeaza colantarea din nou dintr-o bucata.
          ps. am achizitionat si un set de stickere pt praguri.
          Attached Files

          Comment


          • #65
            Nu am urmarit topicul. Dar cat te-au costat manerele si de unde?

            Vin foarte bine. Idee originala! Felicitari!
            sigpic

            Comment


            • #66
              manerele de prin septembrie tot strang la ele , le-am facut rost pe bucati. nu se gasesc de cumparat separat, doar cu tot cu panouri, eu unu pana acum nu am vazut.
              ms iamagi

              Comment


              • #67
                tare ideea cu chitu...acum au continuitate... cu ocazia asta am vazut si cum se prind pe fata de usa
                sigpic

                Comment


                • #68
                  dupa nenumarate modificari se prind asa, ele nu se potrivesc , o sa tai la ele si o sa pilesti de iti vine rau...

                  Comment


                  • #69
                    oricum merita efortu. Bravo tie.
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • #70
                      ta na na nam... a venit si tapiseria de prestige ph1. maine o montez pe masina. voi reveni cu poze cu ea pe masina montata.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #71
                        dany vreau si eu huse de prestige, de unde si cat???
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #72
                          cu greu am facut si eu rost, ramase de undeva un set amarat... nu se mai gasesc. e tapiserie nu sunt huse. si eu am cautat de mi s-a luat pana am gasit. daca avea luam mai multe ca multi sunt interesati de modelul, dar m-am/ne-am trezit cam tarziu.

                          Comment


                          • #73
                            ...misto tapiseria,dar era mai bine sa fie huse.
                            In rest vad ca esti goga pe modificari diverse la masina .Bravo tie.Spor!

                            Comment


                            • #74
                              ms vio, am avut vacanta saptamana asta si am zis sa profit putin de ea

                              [QUOTE=dany_av;526606]cu greu am facut si eu rost, ramase de undeva un set amarat... nu se mai gasesc. e tapiserie nu sunt huse. si eu am cautat de mi s-a luat pana am gasit. daca avea luam mai multe ca multi sunt interesati de modelul asta, dar m-am/ne-am trezit cam tarziu.

                              ms vio, am avut vacanta saptamana asta si am zis sa profit putin de ea
                              Last edited by dany_av; 19 February 2010, 18:31. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #75
                                gata si manerele in varianta finala
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google