Ag-27-ted

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    prea tare..dadeau bine cu niste fete de usi de prestige ph1..da o sa aiba contrast misto cu tapiteria
    sigpic

    Comment


    • #77
      hmm da, am fost multumit ca am ,,prins" si buzunarele de prestige

      Comment


      • #78
        ai putea sa imbraci si buzunarele alea in carbon si ar fi gata treaba..zic si io, nu stiu cat de complexa e operatiunea si daca merita da ar arata bine bine
        eu am vopsit negre partile alea de textile de pe usi ca mi s a parut prea tiganesc griul ala cu picatele..e destul de multa migala ca sa iasa bine, da cred ca ai fi multumit de rezultat.
        sigpic

        Comment


        • #79
          frumos frumos...bravo felicitari.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #80
            frumos nenea ...dar vreau si euhuseeeee
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • #81
              ms sandu. gata si cu tapiseria. n-as mai sfatui pe nimeni niciodata sa schimbe tapiseria la masina. luati-va fratilor huse. de la 12 dimineata pana la 11 seara am stat. maine voi pune si poze

              Comment


              • #82
                poze cu tapiseria. si picile schimbari facute in interior la panourile fata. urmeaza cele din spate.
                ce tamburi frumosi am
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  A iesit super tapiseria. Schimba total aspectul interiorului. Toate cele 11 ore de munca au meritat din plin . Cat despre tamburi, le vine randul si lor.

                  Comment


                  • #84
                    Nu te necaji singur rezultatul conteaza, a iesit super. Mai ca as face si eu asa ceva.
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • #85
                      incearca emy, si chiar sunt curios dupa ce vei termina care va fi parea ta atunci

                      Comment


                      • #86
                        hai nu te mai plange ca ai masina frumoasa pui manere si pe spate ca pe fata? :d tapiteria de prestige e misto...in poze se vede probabil de la prea multa lumina...da pe viu e mult mai misto
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          pe viitor daca voi gasi minere, la dezmembrari poate...am sa fac....
                          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                          Comment


                          • #88
                            2 chestii negre, una mai mica, cealalta mai mare. la cea mare e putin de lucru, dar incet incet prinde forma
                            Attached Files

                            Comment


                            • #89
                              difuzoru il am si io , schimba mult aspectu..oare ce vrei sa faci tu la grila?:-?
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Grila "badgeless". Fara emblema adica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google