Ag-27-ted

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitarile mele Dany...ma bucur ca ne-am cunoscut ,a fost o placere sa ne "comparam" pe circuit....sa citez...esti un "uom" de nota "ten"+
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Super ceasurile de duster sunt mult mai finute.Poate uiti sa pui unele la pastrare pentru mine.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Felicitari pentru locul obtinut. Doar 0.10 intre tine si Dsign, e ceva nu gluma. In continuare spor la modificari si poate la un loc 1 data viitoare

        Comment


        • ti-ai gasit cheia ?

          Comment


          • hmm, da, le-am gasit dupa ce le-am cautat 30-40 min, a facut cineva o gluma care nu isi avea rostul. de, astia-s oamenii...

            Comment


            • competitia tata , competitia

              Comment


              • felicitari maestre si multumim pentru implicare ..pacat ca nu ai putut sa-ti pui slicurile in evidenta ..

                Comment


                • multumesc. la liniute cu masina stock (fara nici cea mai mica modificare, nici macar o resoftare, ce l-am mai asteptat pe doc) am fost constient ca nu am nici o sansa. la indemanare a fost altceva, acolo ,,covrigul" trebuia invartit bine...

                  Comment


                  • ca tot n-am mai postat pe aici , vreau sa mentionez ca in sfarsit am facut resoftarea la masina (multumesc doc), si inca ceva imbunatatiri : o consola de prestige si niste inele de aeroatoare lacuite la fel ca manerele.
                    Attached Files

                    Comment


                    • cati cai ai scos din resoftare?
                      sigpic
                      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                      Comment


                      • la un benzinar aspirat se castiga circa 10% din putere din cate stiu
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • 7 cp a scos...
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • 9 cp si 13 Nm , parca astea erau datele date de dimsport.

                            Comment


                            • O sa vezi tu pe strada cel mai bine cati si cum ai scos.Bafta
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Corrrect...important e cum se simte masina nu conteaza ce scrie pe foaie
                                Bafta dani.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google