B-66-xgs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Urat moment.Am avut si eu praf din ala verde, dar pe portbagaj
    Tinc fest !!

    Comment


    • #47
      Masina a primit H&R (netaiate) si arata ,,o leaca'' mai bine. Acum sigur consuma mai putin, avand un coeficient aerodinamic mai bun. Nu stiu de ce am asteptat asa de mult pana sa imi schimb arcurile ?!

      Recomand tuturor.
      Attached Files

      Comment


      • #48
        hehe...O sa ajungem in curand ca cei fara arcuri sport sa fie o raritate in club

        ps. in cat timp iti amortizezi investitia cu arcurile prin consumul mai mic al benzinei, ai calculat ? )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          Nu e vorba de bani (neparat) ci de faptul ca un consum mai mic implica si o poluare mai mica. Trebuie sa ne gandim la generatiile urmatoare si sa fim mai responsabili cu consumul.

          Comment


          • #50
            Frumoasa, as vrea so vad si pe a mea asa
            Tinc fest !!

            Comment


            • #51
              Originally posted by brinco218 View Post
              Nu e vorba de bani (neparat) ci de faptul ca un consum mai mic implica si o poluare mai mica. Trebuie sa ne gandim la generatiile urmatoare si sa fim mai responsabili cu consumul.

              Hai ca esti tare tuuu )

              Comment


              • #52
                Originally posted by Thejock3r View Post
                culoarea de cocalar a jantelor e cam singura culoare care da bine la culoarea masinii ;). In rest...orice specificatie si inteles ar avea 218 cel din spatele tau care vede acea sigla nu are de unde sa o stie te priveste tot ca pe o persoana abonata la Vitan pentru a lua elemente de tuning Deci- da-l jos ! In mare masina arata f bine, intretinuta, dau un UP spuselor lui Valeriu Ciprian si mai adaug ( daca sunt money) niste arcuri sport!

                Spor la trebi!
                Adevarat ca si mie imi place culoarea jantelor.
                Satisfac blonde pe gume Turbo.

                Comment


                • #53
                  Bravo , bravo , o investitie f buna
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #54
                    Atat s-a depus in 8 ore (8 am - 6pm). Nu va recomand deloc gume de iarna pe fata si vara pe spate. In curbe ajungi in drift
                    Attached Files

                    Comment


                    • #55
                      De departe cea mai tare parcare a mea de pana acum. Facuta noaptea si urcand o bordura cu rotile de pe partea dreapta. Merit un Pepsi si ,,ea'' un Carera 100
                      Attached Files

                      Comment


                      • #56
                        Fisierul doc este un film asa ca skimbati extentia in mp4 sau avi ptr vizionare. Am dat de ,,sarman'' pe splai spre car4.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          salut. ai pus arcurile pe amortizoarele stock? le-ai adus vreo modificare amortizoarelor?
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • #58
                            Amortizoare stock, nu am intampinat nici o problema pana acum. merita investitia in arcuri

                            Comment


                            • #59
                              Masina s-a vandut astazi mai scump decat am cumparat-o, dar mai echipata. Mi-au mai ramas jantele de aliaj Momo pe cre le-as vinde separat acum.

                              Comment


                              • #60
                                Ce ai de gand sa iti iei acum?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google