LOGANUL MM 75 NAD Facut De Cei De La PROSTREET

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOGANUL MM 75 NAD Facut De Cei De La PROSTREET

    Deschid acest topic in numele posesorului loganului MM 75 NAD facut de baietii de la prostreet tuning...daca citeste acest forum...daca nu va rog pe voi sa postati cat mai multe poze cu masina si informatii...am inteles ca acum are alt kit exterior... va rog sa postati poze si informatii despre masina...multumesc anticipat

  • #2
    nu mai are kit-ul ala cu evazari la aripi?

    Comment


    • #3
      Hmmm intersant, nu am stiut ca a schimbat kitul..asteptam poze

      Comment


      • #4
        poze poze vrem poze... sa vedem ce a mai facut omu la ea, cum mai arata

        Comment


        • #5
          Daca tot ai deschis topic-ul pune si poze sa vedem

          Comment


          • #6
            alt kit a?
            asteptam poze

            Comment


            • #7
              pozee pozeee
              sigpic
              Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

              Comment


              • #8
                din cate stiu eu sunt vreo 3 loganuri facute acolo : GGD , cel alb perlat si cel al lui Fast rosu. nu???
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #9
                  si eu stiam tot de 3 loganuri , dar acuma sunt curios ce kit are pe masina

                  Comment


                  • #10
                    si ce cauta threadul asta la my ride ? daca omul nu vrea sa isi prezinte masina, cum il poti obliga ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      io zic ca mai este un logan galben de la bacau cred cu acest chit...
                      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                      Comment


                      • #12
                        a-ti resuscitat un thread din 2009 felicitari danut88 . 10 posturi ,canci poze...

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google