Sora geamana a lui Lilu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sora geamana a lui Lilu

    << Salutare la toata lumea
    Sunt f emotionata pentru ca e prima data cand ma adresez voua. Tuturor masinilor din LoganClub si posesorilor lor. Povestea mea incepe in urma vizionarii unei reclame la TV de catre stapanul meu. Asa ca intr-un moment de nebunie a hotarat sa-mi dea viata. Mai exact pe data de 9 noiembrie. Am primit imediat seria de la sasiu si am fost instiintata ca o sa-mi cunosc viitorul proprietar in jurul datei de 13 decembrie. Zilele au trecut si in jurul datei de 10 decembrie eram la poarta fabricii f emotionata si pregatita de un drum pana la Iasi. In clipa in care am ajuns la destinatie, am auzit-o pe o doamna de acolo cum l-a anuntat pe viitorul meu stapan ca am ajuns si ca de-abia astept sa-l cunosc. Dupa ce s-au facut toate formalitatile l-am vazut in sfarsit....era exact cum mi-l imaginam....tanar si nelinistit. Mi-a placut ca a fost foate atent cu mine si m-a studiat si fotografiat din toate unghiurile, facandu-ma sa ma simt ca un manechin celebru. Dupa ce-am trecut de emotiile primei intalniri, am inceput sa ne cunoastem mai bine, i-am aratat de ce sunt in stare pe sosea si fiind super incantat mi-a promis ca o sa aibe grija de mine cum nu a mai avut nimeni pana acum. Si deja mi-a demonstrat lucrul asta pentru ca desi i-am zis ca pot sa fiu si nervoasa, a zis ca in primii 1500 de km o sa ma menajeze si mai mult de 2500 de ture/minut nu am sa vad. Totodata mi-a promis ca o sa am parte si de niste surprize pentru a-mi imbunatati look-ul. Din cate am retinut eu e vorba de "un fond de ten"-(folie la geamuri), "pantofiori noi"-(jante), "o sepcuta shic"-(eleron luneta)...si cam atat imi amintesc acum desi am impresia ca o sa fie mai multe. Dar de ele o sa am parte cand am sa mai cresc putin pentru ca acum sunt prea mica pentru asa ceva. Oricum de "cosmetice" o sa am parte de pe acum, pentru ca imi place sa fiu tot timpul curata si sa arat bine. De-abia astept sa va cunosc la intalniri si in mod special pe fratiorul meu geaman Lilu.
    Aaaaaaa am uitat sa ma prezint si sa va zic....ma cheama Crystynyk. Stapanul meu m-a botezat asa deoarece ne-am vazut prima data de ziua unui verisor de-al lui de la Sighisoara pe care il cheama logic...Cristian.
    In rest, ce sa va mai zic? De-abia astept sa-i arat de ce sunt in stare la adevaratul meu potential pentru ca stiu sigur ca obosesc abia de la 4500 de ture/minut. De precizat si faptul ca fiind o domnisoara care se respecta si "tine la silueta" nu pap mai mult de 4,5 - 5 litri / 100 km. Asta si faptul ca sunt foarte silentioasa pentru "inima" pe care o am l-au impresionat placut pe proprietar. Si daca tot am ajuns la capitolul decibeli, mi-am amintit ca o sa mai primesc si un player Pioneer DEH P6300R...nu ca mi-ar fi rusine cu ceea ce posed deja.
    Ca o concluzie sunt foarte fericita ca am un asa stapan, la randul lui el e foarte incantat de mine si sper sa nu-l dezamagesc niciodata si sa avem o relatie durabila de-a lungul a....de ce nu??? sute de mii de km. V-am salutat cu farul >>

    P.S. Vreau sa va spun ca nu mi-am facut nici un speech in prealabil...pur si simplu am vrut sa-mi prezint "altfel" masina. Si nici beat nu sunt...desi de cand o am pe Crystynyk dau de baut in stanga si-n dreapta de-mi sar capacele. Dar imi placeeeee.....si am si pt. ce! ;)
    Bafta si spor la km
    Sa nu uit...promit sa pun si pozele imediat ce reintru in posesia camerei foto.
    I don't drive fast...I fly low !!!

  • #2
    Hi hi ... micul lilu abia asteapta sa o vada pe Critinik
    Cat despre dat de baut in stanga si dreapta...stiu cum e
    Sa nu uiti sticla de sampanie care trebuie adusa (si eventual sparta de masina - ca la botezul unui vaporas )
    Multi multi km fara incidente
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • #3
      @mouseinPAS - foarte tareeeeeeeee frateeee ) )

      S-o stapanesti sanatos si sa ai parte numai de drumuri bune!

      Comment


      • #4
        oooo sa o stapanesti sanatos.....da...esti si tu fericit insfarsit....bv....multi km fara nici un fel de probleme iti urez....
        omule...cat despre faptul ca pari a fi beat...eu nu cred asta...eu cred doar ca esti tras;)) ...esti nebun....si inaclasi timp original )) bv tie
        Last edited by iooon; 18 December 2007, 10:59.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          sa o stapanesti sanatos si poate pui si niste poze cu Crystynyk

          Comment


          • #6
            Cea mai tare prezenatre) , asteptam poze cu ea
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #7
              foarte faina introducerea pe cand niste poze? s-o stapanesti cu bine, drumuri multe si fara probleme
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Sa o stapanesti sanatos pe Crystynyk!
                Si sa nu uiti de niste poze.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Interesanta descriere) Super oricum.. asa mam simtit si eu cand am luat-o din reprezentanta si inca chiar si acuma imi place foarte mult
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc tuturor pentru urari si aprecieri.
                    Imi cer scuze ca a durat atat... iat-o si pe Crystynyk
                    Promit si alte poze in care peisajele vor fi mai "atent selectionate"
                    Attached Files
                    I don't drive fast...I fly low !!!

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa tare.....poate vi duminica la intalnire sa o vedem si noi(cei care venim)
                      ps...pune repede niste covorase..arata urat cu ziare si cartoane:P
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #12
                        Nici mie nu-mi place cum arata...dar am zis ca pun pozele cat de repede pot. Iti dai seama ca alea sunt puse acolo "strategic" ...covorasele urmeaza sa apara saptamana asta ;)
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • #13
                          Foarte frumoasa tapiteria. Imi place cusatura de pe margine si ca e foarte rezistenta la murdarie.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa "gagica" s-a dat cu parfum de "nou"
                            s-o conduci sanatoasa fara evenimente
                            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                            Comment


                            • #15
                              Logan Kiss Fm? Cumva ? si 85 de caiX SUPER sa ai noroc de ea
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google