Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .Asta a fost tare.
    sigpic

    Comment


    • on:foarte tare masinafelicitari!
      off:ce cata?vrei sa zici ca tu nu ai baut bere la 17 ani?

      Comment


      • ba da , dar nu am cerut.

        Comment


        • eu zic sa terminati cu calcule si paranteze pe my ride meu...nu isi are rostul..daca tot sunteti filozofii asa de ce nu incercati pe pielea voastra...eu vorbesc din realitatea pura si cand vad masina pe strada...nu fac cu delta si calculez viteza si calculez timpu si nu stiu ce...asta e m-a batut a fost mai bun si gata.....
          multumesc celor care m-au felicitat si in ciuda faptului ca nu am reusit sa fac nimic la slobozia..
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Felicitari pentru timpul de 16 secunde
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • merci frumos... xp-ule
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Nu ai fost la Slatina mah ??
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • lasa`l ma , ca acuma e deja la a patra bere , sau schimbat orasele pe harta

                  Comment


                  • Felicitari Dane..ce a fost a fost la slatina..oricum ai cel mai stock logan de 1.4.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Felicitari pentru prestatia de la Slatina Dane!!


                      Pana si Dan v-a spus sa terminati odata cu fizica, mie mi-ati sters postul cand v-am spus asta.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • fof: chiar nu am baut nimic doar ca imi era foarte rau...mai greseste omu
                        @alex: pai nu e asa..?
                        @ALIN: adevarul asta e..ma intreba aia la start "spectatorii" ca de ce am venit sa ma dau cu 1.4....ca e stock
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • ba tu nu ai somn ? bravo pt 16 secunde :P
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • Fofule mereu te iei de mine

                            Comment


                            • felicitarile mele MCD-ule...blana frate
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment




                              • un mic pictorial...iar masina maine v-a capata discuri fata brembo si reglaj la tamburi.....
                                Attached Files
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google