Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca vrea sa o vanda si are bani sa-si cumpere o masina mai potenta nu e un lucru rau, asta insemna evolutia
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • Trage super bine dat fiind ca este 1.4, ar fi pacat sa o vinzi mai ales cuiva care nu ar aprecia-o la adevarata ei valoare... asta e cu pompa, ai spus ca parca are 90.000 km. ... 90.000 km. de forja daca e sa te gandesti chiar te-a tinut foarte bine. Asta e, o schimbi si apoi o sa mearga ca inainte.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • d-aia se schimba pompa odata cu distributia.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • 90.000km..din care mai multi la linii decat mers normal.Lasa Dane...o schimbi si gata, nu tre sa vinzi masina.Oricum ai facut figura frumoasa aseara ,sa fi vazut ce uimiti erau cei care stateau pe margine de masina ta.
          Last edited by al!n; 30 October 2010, 15:02.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • pompa se schimba la 60 000 odata cu distributia .. ma mir ca a rezistat atat, avand in vedere forja pe autostrada,linii, alea alea
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • nu e obligatoriu sa se schimbe cu distributia , e optional, poti sa iti incerci norocu pana la 120 mii ,dar nu merita .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • cureaua de distributie a fost schimbatata la 60 de mii...si la 80000 km......masina s-a reparat multumita lui razvan si coco si nu in ultimu rand lui CGK...dar dupa toate astea si dupa o zii de tot rahatul sigur a fost cel mai urat weekend din viata mea....vineri seara ma lasa masina dupa care sambata raman fara permis 3 luni radar 123km/h in localitate
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • 123? slaab .. )) glm . pacat...

                  Comment


                  • Originally posted by MCD View Post
                    cureaua de distributie a fost schimbatata la 60 de mii...si la 80000 km......masina s-a reparat multumita lui razvan si coco si nu in ultimu rand lui CGK...dar dupa toate astea si dupa o zii de tot rahatul sigur a fost cel mai urat weekend din viata mea....vineri seara ma lasa masina dupa care sambata raman fara permis 3 luni radar 123km/h in localitate
                    mai ai pana la 129 daca nu ai abateri,se reduce la 1 luna dupa care, din cate imi amintesc 6 luni esti recidivist si nu ai voie la nici o greseala...oricum,nasoala treaba...serviciul tau consta in permis?
                    acum odihneste masinutsa si se plictiseste...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Bai omule da ai si tu un noroc sa te ... in el sincer imi pare rau mai devreme am citit de pompa acum vad bomba cu permisul...
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Nasol rau, imi pare rau, daca nu ai abateri precedente poti sa dai testul, ti-am mai zis, totul este gratis (mai putin xeroxul dupa ce iei testul pentru cerere la comandant, 3 lei parca, atat) si il poti da din prima zi de suspendare, te prezinti cu buletinul si dovada, iar daca pici, il dai in fiecare zi de luni pana vineri la Udriste pana il iei si se reduce pedeapsa la o luna, oricum e foarte simplu testul, doar legislatie 13 din 15, eu l-am luat din prima fara sa invat nimic.

                        Oricum, doar 123...?? Slaab, eu am fost cu 125), e cam urat fara permis, chiar si o luna mi s-a parut enorm, m-am invatat minte pe bulevarde si localitati, nu mai tine...
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • 142 a bifat fratele vostru campion la vasle ... )
                          e naspa... stau cu morcovu cu tot cu frunze si iepure acum. ba mai mult am inceput sa o ard cu mijlocul de transport in comun . deh... 12 pcte :

                          Comment


                          • nasol.imi pare rau..dar ..capul sus ! data viitoare mai usor in localitati ca era sa ma ard si eu,mergeam cu 110 ... stationez si la 5 minute a trecut radarul pe langa mine )))))
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • mcd-ule fruntea sus nu'i bai masina se repara si permisul se recupereaza .... cam greu dar merge si sa nu te gandesti sa o vinzi

                              acum facand haz de necaz:

                              ma voi va auziti ce spuneti ?..... asta fara antecedente ? ))
                              Interactive Design Lights & Sound <- click

                              Comment


                              • nu bate nimeni recordu 182 in localitate....assta in urma cu 2 ani..asa ca..tot eu detin recordu...asta de acum e mizilic
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google