Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fara poza nu te credem
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • daca mai gasesc procesu verbal fac o poza...
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • 182... :O aiaiiaiaiaiai nebunule,trebuia sa le zici la politisti ca nu merge bine radaru ca nu are cum loganu 1.4mpi sa prinda atata, faci ca si aia de la Gumball 3000 cu VW-ul BUS cu motor de Porsche :P
        Last edited by vgroza; 31 October 2010, 14:58. Reason: .
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • in prima zi cu soare promit sa schimb eu prefixul si sa inceapa toata treaba cu 2xx . nu cu loganu dar oricum... sa nu mai plangi ca ai ramas singurel cu 182 ))

          Comment


          • atunci a fost mai dificil (curse ilegale nebunii dastea) dar acum e lejer
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Originally posted by silviu_cos View Post
              in prima zi cu soare promit sa schimb eu prefixul si sa inceapa toata treaba cu 2xx . nu cu loganu dar oricum... sa nu mai plangi ca ai ramas singurel cu 182 ))
              Pai ala-i farmecul, ia tu peste 182 pe radar in localitate cu Loganu', iti donezi permisul dar o sa fii in top.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • 182??eu nu am mers cu 182 nici pe autostrada ,dar in localitate
                sigpic

                Comment


                • imi pare tare rau pentru cele intamplate...bafta si fruntea sus..numai bine.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • pastreaza procesul verbal cu chitanta de unde ai platit , ca o sa iti vina iara de plata la impozite..la sf de an..
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • Cine a zis ca platesc?...
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • De platit oricum platesti...Doar ca vei plati penalitati.
                        De ai de gand sa vinzi masina, nu o vei putea face daca ai datorii.

                        Plus de asta, sistemul este facut in asa fel incat sa te poata sili. Se emit atat de usor ordinele judecatoresti de executare silita (evident dupa un mic proces in care sigur pierzi alti bani si alt timp).

                        Mai bine ai plati acea amenda. Sau daca ai pile pe la impozite, se poate face pierduta.

                        Comment


                        • am platit amenda...masina e pe firma lui tata asa ca eu gasesc cumparator si el o vinde..
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • Originally posted by MCD View Post
                            Cine a zis ca platesc?...
                            Daca nu platesti amenda parca vine odata cu impozitul apoi la masina.
                            Mai bine o platesti.

                            Comment


                            • Supercar: nu am nimic pe numele meu....nici macar un ciorap...masina e pe firma lu tata nu a mea...casa unde stau e pe numele la soacra....nu are ce sa imi ia...
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • salut

                                daca nu platesti amenda ea "se duce" la financiar si cand o sa vrei sa vinzi ceva si iti trebuie fiscalul platesti amenda si iti da fiscalul , la fel e cu impozitul la casa , daca nu ai impozitul platit la zi sau ai amenzi neplatite nu iei fiscalul , simplu nu?....... dar bine ca esti la zi cu amenzile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google