Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci de platit amenmda nu ai platito ?

    Ce se intampla cu amanda daca nu se plateste ? Se duce pe impozitul masinii sau al celui care a conduso ?

    Comment


    • la ala care a condus-o .
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • daca nu platesti amenda te da in judecata si vine cu executor silit..sau iti blocheaza cardul care are..sa terminat jmecheria cum era o data ..las ca se aduna acolo si expira sau jmecherit..asa ca mai bine fara..probleme.numai bine.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • dane ...ms mult pt plimbarik ...
          a fost supper ...
          sa o stapanesti sanatos si la mai multi km fara probleme !
          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

          Comment


          • Mie in decembrie mi-am blocat contul de la banca m-am trezit ca numai puteam scoate bani a trebuit sa le platesc amenzile ca sa il deblocheze.Numai tine vrajeala cu astia s-au smecherit nu raman ei in gaura
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • oricum nu mai conteaza amenda a fost achitata....
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • mergem la pitesti Dane ?

                Comment


                • Originally posted by cos_min_i View Post
                  mergem la pitesti Dane ?
                  ce e la pitestiscuzati de off....
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Originally posted by FloNZN View Post
                    ce e la pitestiscuzati de off....
                    am auzit ca ar fi ...liniute

                    scrie fara mirc
                    Last edited by Cristi_Xp; 9 November 2010, 22:57.
                    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                    Comment


                    • da sunt liniute duminica pe 14....mai intrebati pe mcd ..daca vine,logic ca vine lipsea el...numai bine dane si te asteptam la a1 sa dai clasa acolo.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • ms dnf cum sa lipsesc eu.....eu unu ma duc cosmin daca vrei sa fii esti invitatu meu pe talba...fiind ultima zi de permis dupa festivalul de la pitesti ma refugiez in masina ca pasager si beau nonstop
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • hai ca iti vin eu ma pe tabla pasager :P
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • Frumos mod de a incheia pentru o perioada treaba cu soferia, a picat la fix) in ultima zi te dai o gramada. Mult succes la Pitesti, rupe-i)).
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • oricum probabil aia va fi ultima cursa din anul acesta , ca vine iarna )
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Off...asa ca va asteptam la pitesti..
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google