Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa este...
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • ce-ai patit ba nene? am auzit ca ai cam sifonat-o nitel...nasol, sorry sa aud asa ceva
      si io azi eram fericit ca scapam de tine ( gluma ) cu oglinda, ca o am in masina, si ti-o montam la fulger ceva.....
      sa zici cum facem sa ti-o dau/montez
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • pai blestemele voastra au dat roade acum....

        Comment


        • masina de maine v-a fii in service asa ca mai dureaza ceva 1-2 saptamanii...ca avarii masina are asa: capota fata zgariata, bara fata sparta, aripa dr zgariata, prag lovit sanatos, usa dr strambata,usa spate 2 puncte strambe, bandou dr lipsa, oglinda dr sparta, cadru motor stramb, janta dr fata lovita, aparatori noroi stg. dr. sparte, plus ce se mai constata la service bascule, capete bara, volanu sta stramb.....masina a derapat pe POD BANEASA lovind bordura din partea dr a carosabilului, s-a invartit pe strada dupa care a cazut in santul unde se inlocuiesc sinele de tranvai...
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • pfff :| naspa rau
            pare rau
            lasa ca fieru` se repara bine ca n-ai patit tu nimic

            Comment


            • uai mama, la ce lista ai pus mai sus...ma doare pe mine capul....
              lasa ca tabla se rezolva, piesele si etc, tot gaura in buzunar inseamna, dar macar sunteti teferi
              fofule, te manca rau bag de seama...blesteme, auzi la el
              stiu ca glumesti, da nici chiar asa :P
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • daca postez aici nu am patit nimic ... asa sunt si eu de parere dal dreaq de fier ca el mai gasesti 10000 la fel dar ca mine numai
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • inca unu ca tine? nici o sansa ( slava domnului :P )
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • panarama mica
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Lasa Dane ca vb ta fierul se repara dar "BLANAR" ca tine nu mai gasim
                      sigpic

                      Comment


                      • ma da ce simplu ziceti voi ca fierul se repara...e usor sa ziceti ca fierul se repara.
                        bolo , nu am glumit , poate nu blesteme , da vorbe de "dulce" au existat .

                        Comment


                        • treaba lor care au zis vorbe de "dulce" :P
                          mai ai oglinda in posesie? o sa ajunga asta noua la MCD sau o sa ajunga aia a ta de pe masina la el
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • pai ce , eu fac curierat pe moca ?
                            asta noua intra pe mana mea , sa zica mersi ca ii dau oglinda dupa masina mea.

                            Comment


                            • Ma...sa dea dracu.... ai un bulan.....urat sa blestemi pe cineva cu asa ceva......

                              Comment


                              • Vorba lui fof de dulce mi-a zis cineva nu neaparat sa ma blesteme...
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google