Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nea MCD urate vesti am citit mai sus. Bine ca a fost doar fieru care a iesit sifonat. Si cu blestemele astea stergete cu ele la f*** si mergi mai departe. Doar nu se opreste viata cu asta. Bafta multa, ai grija de tine! Ramai asa cum te stim cu toti.
    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

    Comment


    • e bine ca MCD inca mai are simtul umorului. Keep going , stockule !!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • azi sau facut actele si masina este deja in service .

        Comment


        • Cred ca era cu ochii dupa femei nici decum la drum dar ce sa faci asa se zice "am derapat" ,
          Cand ai sa ajungi batran ca mine sau pensionar sa vezi cum nu mai ai parte de dastea.... a-mi dau seama ce dalea de sofer ai in tine si poate cobori cu picioarele pe pamant ca ai deja o familie acum si trebui sa-ti pretuiesti viata mucea
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • Fica ai uitat eu nu am permis....simona era la volan.....
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Ce evacuare imi pare rau pt tine ca momentan esti passagerul din dreapta, (sfat: apucate de NFS ca o sa-ti iesi din mana ) ) Se putea si mai bine cu evacuarea eu scot asa ceva numai cu un ornament de toba )))) )

              Numai bine si te asteptam din nou cu "cartonu" in mana.

              Comment


              • e-n regula.......
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • A fost avariata cam rau...bine ca nu ai patit nimic.Iti mai dai masina pe mainile unei femei?


                  invata sa scrii fara mircisme
                  Last edited by Cristi_Xp; 11 March 2011, 00:09.
                  http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                  Comment


                  • daca femeia care conduce e nevasta-mea...oricand....ai vre-o problema cu sotiile care conduc masinile barbatilor?
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Originally posted by Mariusrs View Post
                      A fost avariata cam rau...bine ca nu ai patit nimic.Iti mai dai masina pe mainile unei femei?
                      Hai ca ai zis-o si tuu..

                      Daca am patit-o si eu odata nu trebuie generalizat.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Am o problema cu femeile care au permis si nu stiu sa conduca.Am avut un accident cu una odata,a dat cu spatele si mi-a indoit aripa pe stanga.Am intrebat-o unde se uita cand a dat cu spatele?si ce crezi ca mi-a raspuns?)) am pus avariile ))) Si ieri mai exact iar era sa ma pupe una. Dadea cu spatele pe o strada cu sens unic si ia nu se mai uita in spate norok ca am claxonato ca, iar ma pupa
                        Last edited by Mariusrs; 11 March 2011, 17:23.
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • Ba am uitat ca nu mai ai cartela daia ca sa te urci la volan, sa vezi ce ati fac cand te vad, inseamna ca ai stat cu gura pe Simona sa alerge masina si sa bage picioru in ea, oricum conduce de 1milon de ori mai bine ca tine deoarece conduce ca orice om normal si nare dalea ca majoritatea care se cred piloti
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Originally posted by Mariusrs View Post
                            Am o problema cu femeile care au permis si nu stiu sa conduca.Am avut un accident cu una odata,a dat cu spatele si mi-a indoit aripa pe stanga.Am intrebat-o unde se uita cand a dat cu spatele?si ce crezi ca mi-a raspuns?)) am pus avariile ))) Si ieri mai exact iar era sa ma pupe una. Dadea cu spatele pe o strada cu sens unic si ia nu se mai uita in spate norok ca am claxonato ca, iar ma pupa
                            lasa ca sunt si barbati, unu m-a "ras" pe bara fata, dadea cu spatele , desi claxonam intr-una, in spate n-aveam unde sa dau , asteptam sa vina altul din fata. pana nu s-a oprit in mine, nu s-a lasat, noroc ca n-avea viteza .. deci nu pentru toti e condusul asta
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • re

                              dabea astept sa ne dam

                              Comment


                              • si el asteapta ... o sa fi dezamagit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google