Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MCD-ule nu zici nimic?ori esti suparat ca te-a detronat baietii? nu plange ca esti baiat mare :P
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • nu a fost ceva organizat cu razvan .... mai e timp suficient sa ma dau cu el....
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • Oricum ceva e foarte cert.... zilele astea MCD alias Eprubeta si-a facut tuning de performanta la Turnu Magurele si mai ales dupa o gramada de antrenamente muncite cu greu.....eu am ajuns la concluzia ca e un Campion si nu-l bate nimeni pe 0-500ml
        Dupa cum se vede si in semnatura lui "MotorSport pentru 402ml. " (restu de 98ml erau la promotie si nu se pune)
        Are masina belea rau de tot mai ales ca toata lumea se uita dupa ea si spuneau "iaa uiteee ce masina OATZA!!!!!!!"
        Si eu am mers cu ea si ma madream mai ales ca dadeam cu ea in gropi ca sa-i stric masina... asta se intampla cu o zii inainte sa ma dau cu el si binenteles lam facut cu 2 masini diferenta si dadea vina pe mine ca iam stricat masina ca tragea dreapta prea rau , asa se intampla cand iei bataie cauti tot felu de scuze sau dai vina pe ceva anume

        ps-Eprubeta sper ca nu ai spart salteaua de ciuda ca te omoara Laura
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • m-a batut si pe mine in seara la 0-500ml )

          Comment


          • @geo_ultras: la 500ml? Adica la o halba? Sau o cola la 500ml? Sau chiar ati facut un concurs de 500 de mile? Adica ati venit pana in satu mare si nici nu ne-ati anuntat???

            Comment


            • @MCD - asta este raspunsul care il asteptam ,am incredere ca nu te lasi mai prejos ... timp si loc pentru "tiganeala" e mereu ... se pare ca ai uitat un detaliu important pentru masina ta ( trage cand e goala)
              @fica - cred ca vorbesti din carti , nu cred ca aspiratorul ala electric l-a facut victima pe MCD

              Comment


              • Mai glumim si noi Cosmine ca sa sa-l oftic ca stiu cum face
                Si chiar daca as avea o masina cu care sa-l fac tot pe el al las sa iasa primu ca al respect prea mult si merita asta din partea mea
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • Deocamdata cosmin am alta preocupare anul acesta....pe urma ma voi reprofila s-au o sa termin MCD asa cum vreau eu...
                  @cat despre tine cioara urata sa nu mai vorbesti cu mine....dormi pe tine ca si cand ai fii in cosciug...(ca sa intelegeti toti, ne pune in pat la 3 dim. eu ma trezesc la 9 el ar fii dormit toata ziua pana la 14-15...o sa aibe timp sa doarma in cosciug pana il uita lumea)
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Ai uitat ca era ora 23 si dormeai langa mine cand te intrebam de dambu ala de la intrare in Poiana ma lasai sa vorbesc singur si l-am luat si in viteza ca sa stric bijuterie de masina Oatza, cat despre somn...... asa dorm toate vedetele pana la 14-15 ca sa fie fresh seara
                    Si mai baga si tu poze ca mai plictisit cu comenturile tale in cat mai determinat sa a-mi schimb poza la avatar si sa bag semnatura noua
                    MotorSport pentru 402ml.

                    Comment


                    • nu se mai aude nimic , nu se mai intampla nimic ... pune pe thread noul ride ... sa vada lumea ce conduci

                      Comment


                      • felicitari MCD-ule pt locul 1 ... trage suuuper misto masina ! BRAVOOOS
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Felicitari domnu pentru locul obtinut la Mioveni nici nu ma asteptam la altceva din partea ta.

                          Cel mai puternic 1.4 MPI STOCK.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Bravo drace

                            Felicitari
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • mcd : http://www.youtube.com/watch?v=Tpl7nrSVjWE
                              mcd vs fof :http://www.youtube.com/watch?v=_OjIJ...eature=related
                              mcd vs dnf

                              mcd vs 16 v http://www.youtube.com/watch?v=M8EMs..._order&list=UL
                              sigpic
                              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                              Comment


                              • ms frumos....si sunt foarte tari filmuletele...bravo baietii
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google